Jump to content

Reparacija felgi?


jabolchica

Recommended Posts

preporučam Koling d.O.o. - Miljenko 091/2729403.:thumbsup:

Nosio sam i kod Slaveka, Krune, no Miljenko je najbolji od njih. Barem meni, jer mi je ravnao 17,18,19". :yes: Ovisno o dogovoru s njim moguće je da pričekaš 1h i felga bude poravnana. Kruno mi je recimo 19" s leona ravnao s čekićem ili nekim sl. predmetom :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

upao u ovo jao-foto_2365632_14419733_5787470.jpg 60cm je bila duboka

 

bila rupa puna vode,bus iz suprotnog smjera i moro sam se maknut,a tam su bas vodovod vukli,popravljali i pukla cijev,napunila rupu,i ja upo,nit se vidlo da je tolko dok nisu vatropirci ispumpali

 

a kaj se tice felge,bilo je martinje prije nekoliko god,oko 3-4g,i kak sam upo,tak sam osto tam,zvao murju jer nebum ja mical,ko zna kaj sam sve sje na autu,a mogli smo poginut svi redom,i lik dokurio s e39,pijan ko deva,napuho je preko 3,i pogodi me u felgu,sje mi most,felgu i malo branik i nis drugo,a njemu kotac podletio pod auto..kak je bio drven,ni 5 ni 6 pocne palit auto da ode on dalje,hahahahah,i murjak mu uleti i uzme mu kljuceve,ugl show program

Edited by PUGI
Link to comment
Share on other sites

preporučam Koling d.O.o. - Miljenko 091/2729403.:thumbsup:

Nosio sam i kod Slaveka, Krune, no Miljenko je najbolji od njih. Barem meni, jer mi je ravnao 17,18,19". :yes: Ovisno o dogovoru s njim moguće je da pričekaš 1h i felga bude poravnana. Kruno mi je recimo 19" s leona ravnao s čekićem ili nekim sl. predmetom :thumbdown:

 

 

jel on "valja" felge? ne znam stručni izraz.... dakle ne samo ako je jajasta, već i ako ide u osmicu i sl.?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...