Jump to content

Q7 3.0 TDI gubi vodu?


Recommended Posts

znaci Audi Q7 sa 3.0 TDI motorom gubi vodu, konkretno kroz 5000 km, auto je izgubio 2,2 litre vode iz sustava, i to je vec treci put za redom, uredno ista kolicina na tu kilometrazu. bio je na servisu, radili su tlacnu probu kad je auto bio hladan, i navodno sve pregledali, ali sve je bilo ok...primjeceno je prvi put nakon jedne malo zesce voznje. ali od tad se auto vozi normalno, vecinom autocesta i nesto malo grada, bez prevelikih razlika u naprezanju motora

 

sto bi moglo biti, dal ima netko slicnih iskustava i sto je bio problem konkretno?

 

btw, receno je u ovlastenom servisu da su neki primjerci tog motora imali porozne glave, sto je najgori moguci scenarij?

 

TNX

Edited by chuby
Link to comment
Share on other sites

Tlacna proba se radi na vruc auto, jer se "pukotine" sire na vruce.

Ukoliko tlak pada,a nigdje ne curi znaci da voda ide u neki od cilindara.

Uglavnom, nakon tlacne probe i pada tlaka, auto bi trebao zadimiti bijelo.

Najgori slucaj je izmjena glave(a). Klip na kojem ulazi voda obicno je cist (za

razliku od ostalih).

Auto u garanciji?

Ako je, onda zahtjevati nove glave.

Link to comment
Share on other sites

Kimi, koji je dobar audi servis di bi to bilo dobro sve skupa prekontrolirati, jer je ovaj koji je radio u rijeci kontrolu ocito los, a i da nije, zatvoren je....

 

koja je inace normalna potrosnja za tu kombinaciju motora i auta, jer je a8 s 4.0 tdi trosio osjetno manje nego ovaj, ovom je prosjek 11-12 litara

Edited by chuby
Link to comment
Share on other sites

Kimi, koji je dobar audi servis di bi to bilo dobro sve skupa prekontrolirati, jer je ovaj koji je radio u rijeci kontrolu ocito los, a i da nije, zatvoren je....

 

koja je inace normalna potrosnja za tu kombinaciju motora i auta, jer je a8 s 4.0 tdi trosio osjetno manje nego ovaj, ovom je prosjek 11-12 litara

 

pogon na sva 4, 3litre tdi, masa od kolko 2000kg+?

 

to je ok potrošnja ja bi rekao...

Link to comment
Share on other sites

Hm.. ovako.

 

Tdi-ovi imaju hladnjak povrata ispušnih plinova pa je mogucnost da i na njih gubi vodu. Al to se testira na hladan motor jer kad se upali makina (nakon sto je odležao noč) trebala bi ich para iz auspuha (naravno da je sve to u zatvorenom i toplom prostoru pa isključujemo kondezaciju).

 

 

Ja sam imao problema Sa A8 4.0TDI-om nit pada tlak nit curi igdje..... Po servisnim naputcima (naputci audia) izmjenuti ti hladnjaci povr. isp. plinova i opet isto... Čak sam skidao kompl prednji kraj jer ima xy crijeva i gumica i 0 bodova.

 

Uglavnom na kraju vele da je jedna od glava pukla i tu gubi vodu koja ide u auspuh a ne u cilindar (samo kad je vruc pa se para nije ni vidila).

 

To su najgore mogučnosti..... :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...