Jump to content

Daljinsko paljenje vozila


Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

vidiš da on hoće grijanje jajaca kad sjedne u auto a da ga to košta koštice i štapiće od kraša.. :lol:

 

 

pa ako želim pojesti 20g lješnjaka, zašto bi trebao kupiti 20 stogramskih čokolada s lješnjacima?!

 

nazovi ;)

 

koga? :lol: baci ponudu na PM ;)

Edited by Bubi
Link to comment
Share on other sites

Pa on će ti ugraditi alarm sa paljenjem i reći neće spojiti sirenu i imati ćeš paljenje... Znači staviti će ti čokoladu sa lješnjakom, ali će on izvaditi lješnjake i dati ti ih, a ćokoladu sakriti u vrećicu.. :lol:

 

No platiti ćeš i čokoladu.. :P

Link to comment
Share on other sites

Pa on će ti ugraditi alarm sa paljenjem i reći neće spojiti sirenu i imati ćeš paljenje... Znači staviti će ti čokoladu sa lješnjakom, ali će on izvaditi lješnjake i dati ti ih, a ćokoladu sakriti u vrećicu.. :lol:

 

No platiti ćeš i čokoladu.. :P

 

zvao si i pitao?

Link to comment
Share on other sites

Npr ja sam uzeo modul za centralno daljinsko zaključavanje auta cca200kn platio (iako ga imam serijski). 3 kanala ima, 2 sam iskoristio da mi se vrata otvaraju (ljeva/desna) i 3. stavio da mi spusti auto, a mogao sam npr da mi upali auto :) kakve li nauke...

I pazite da nebude u brzini kad okineš gumb za paljenje.

Link to comment
Share on other sites

kakve li nauke...

I pazite da nebude u brzini kad okineš gumb za paljenje.

 

pa valjda ima neki k koji kuži da je mjenjač u brzini? ok ovo za 200 kn možda ne, ali nešto od 700 kn bi trebalo, btw, još nisam zvao, sutra ću, da riješimo i tu misteriju :lol:

Link to comment
Share on other sites

Postoji taj modul samo za paljenje auta i spaja se recimo na taj izlaz za otvaranje haube s tim da onda gubiš otvaranje haube preko daljinskoga jel ti to služi za palit auto..Al otvaranje haube mogu složit na neku tipku iznutra

 

Auto neće nitko odpeljat jel čim stisneš nožnu ili spustiš ručnu auto se gasi, a i volan se zaključa bez ključa..tako da nemaš brige oko toga.

 

Modul ti je Valet 551R progooglaj imaš ih po netu koliko hoćeš

 

Ja imam još jeda komad

Link to comment
Share on other sites

Postoji taj modul samo za paljenje auta i spaja se recimo na taj izlaz za otvaranje haube s tim da onda gubiš otvaranje haube preko daljinskoga jel ti to služi za palit auto..Al otvaranje haube mogu složit na neku tipku iznutra

 

Auto neće nitko odpeljat jel čim stisneš nožnu ili spustiš ručnu auto se gasi, a i volan se zaključa bez ključa..tako da nemaš brige oko toga.

 

Modul ti je Valet 551R progooglaj imaš ih po netu koliko hoćeš

 

Ja imam još jeda komad

 

bilo bi super kad bi mogao složiti paljenje umjesto otvaranja haube, međutim, malo mi je nezgodno dolaziti u ZG, a niti ne mogu dobiti slobodan dan. razmišljao sam da si to sam složim, ali još mooram proučiti koliko je to kompleksno, a vjerojatno gubim garanciju na auto...

 

koliko bi me ispala ugradnja kod tebe? može i na PM

Link to comment
Share on other sites

stavi se magnetni prekidač na mjenjač da prepoznaje kad je u brzini

 

 

Aha.. vidiš.. zanimljivo:thumbsup:

 

I dobro... koliko dođe taj modul +magnet i sve to sta treba.. + neka upustva za ugradnju? Jer DU je daleko :huh:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...