Jump to content

Vulkanizer nedjeljom?


Stile

Recommended Posts

za izrazito hitne stvari covjek je ok, ali frendu je u subotu poslijepodne pukla guma 1km od dezurnog vulkanizera i reko ide odmah rijesit (vozio se na polupraznoj)

 

racun je bio 165kn za krpanje 15", ne znam jel ima utjecaja na cijenu sto je na bocnici rupa, pa je morao bas vulkanizirat, ali meni se to cini poprilicno skupo.

Link to comment
Share on other sites

Zvao sam ga i rekao mu da se radi o 17' gumama na alu felgama pa mi je rekao da bi cijena bila do 150 kuna. Naime, skužio sam danas da mi je jedna guma ispuštena (ne znam još zašto, stavio sam prije 2500km nove gume u Molydonu) te da ju treba provjeriti i, ako je potrebno, vulkanizirati jer u ponedjeljak ujutro idem za Bratislavu tako da mi nema druge.

 

Možda je zimska guma samo nepravilno sjela na felgu pa lagano pušta. Sada sam ju napumpao na 2.3 bara pa ću provjeriti za par sati da li je ispustila, ne? :drink:

Link to comment
Share on other sites

Ako ti je hitno i nemaš gdje to je ok cijena. Meni su za krpanje 165/70/14 na gaznom dijelu gdje je vijak prošao uzeli 80 kn u normalnim uvjetima (radno vrijeme, radni dan, nema gužve i važnijeg posla tipa prodaje novih guma).

 

od pon-pet to je ok cijena, tako je svugdje vise manje. al bas duplo vise u subotu poslijepodne je ipak too much..

Link to comment
Share on other sites

Zato se kupi ovo i miran si od takvih deračina.

tubeless_tyre_repair_kit.jpg

 

ovo je predobra stvar za krpanje guma, ali neisplati se kupiti jer krpanje gume s inekcijom kosta 40kn.. ali je opet dobro ako pokupis saraf/cavao u nedjelju, mozes odmah na licu mjesta zakrpat gumu, nemoras ni skidat kotac :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

za izrazito hitne stvari covjek je ok, ali frendu je u subotu poslijepodne pukla guma 1km od dezurnog vulkanizera i reko ide odmah rijesit (vozio se na polupraznoj)

 

racun je bio 165kn za krpanje 15", ne znam jel ima utjecaja na cijenu sto je na bocnici rupa, pa je morao bas vulkanizirat, ali meni se to cini poprilicno skupo.

 

ne žele/znaju baš svi krpati bočnicu!!:thumbsup:

 

i malo je teže pokrpati bočnicu;);)

Link to comment
Share on other sites

Ako ti je hitno i nemaš gdje to je ok cijena. Meni su za krpanje 165/70/14 na gaznom dijelu gdje je vijak prošao uzeli 80 kn u normalnim uvjetima (radno vrijeme, radni dan, nema gužve i važnijeg posla tipa prodaje novih guma).

 

ma gdje si to radio?? ja u bj radio u firma.hr i uzeli mi 30kn

 

Zato se kupi ovo i miran si od takvih deračina.

tubeless_tyre_repair_kit.jpg

 

a kakve su tek reakcije staraca kada vide da im vulkanizer radi jos siru rupu :D:D

Edited by Pharaon
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...