Jump to content

powder coating


Recommended Posts

nije problem napraviti onu zastavu i ono iznad nje...

 

idnesi nekom da ti to ispjeskari, da sam bliže ja bi... obojaj u bijelo dio gdje ide ono vtec,dohc (ne znam što sve ide...) i na taj dio naljepi takvu nalju...(i nju ti ja mogu napraviti bez problema)... tazim uzmi jednu glatku površinu (ja stavim najlon i na njega pospeš malo plave,crne,crvene itd (po želji) zatim uzmi celofan (super je onaj što se pakiraju pokloni-obični prozirni) i zgužvaj ga nepravilno i umoči ga takvog u te boje i samo lagano stišći od poklopac ne vući već kao lagano udarati s tim celofanom na kojem je boja... probaj na nekoj drugoj površini, radio sam to više puta-ne na poklopcima ali na drugim površinama....

 

a ona zastava je lagana, obojaš poklopac u crveno i naljepiš naljepnicu preko toga ostalo obojaš u bijelo i skinešp nalju... i to nije problem...

 

i to je isprobano...jedino ako baš mora biti plastificirano....

 

imaš u doplicoloru sprejeve koji idu u više slojeva (kupiš komplet) i napraviš efekt kao da si poklopac presvukao kožom (na oko tako izgleda) a ustvari je boja... i tako imaš razne efekte ali to nisam iskreno probao tako prezentiraju e sad...

Edited by stipa
Link to comment
Share on other sites

denite sve nakup zeleza kaj imate i dopeljajte mozemo nes rjesiti... - pjeskareno sacmareno - dimerrirano - desolirano - objeljpljeno kaj neces farbat itd ;)

 

 

sebi sam vas jucer karter del u mat i poklopac u grubu sjaj crni (ali nije mi bas ispala struktura..) LOL - znam kak je ispadalo kad sam ja radio to... ali ima ljeka i tome...

 

moram istraziti zasto (krivu kutiju praha smo copili u 14 20 LOL) izgeda..

 

makr velim vam mogu van napraviti svi kaj rade s time samo im recite da ocete grubu strukturu..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...