Jump to content

powder coating


Recommended Posts

Tko može i da radi kvalitetno (ne da mu za mj dana dotični bacim u glavu jer se trusi) powder coating

 

Ja ga donesem očišćenog od maščobe i sl, samo mi treba da ga oboji drugačije ali da bude ko OEM (powder coated)

 

znači dobije ovo

 

mhUgz.jpg

 

i oboji ga u maskirnu boju kao sa uniformi

 

vojska-hrvatska-vj_225909S1.jpg

 

i da ovo je na kod mene OEM, tako da kilav rad netoleriram (jer vidim direktnu razliku uživo)..I imam par komada poklopaca

Edited by charger
Link to comment
Share on other sites

odmastiti u pravilu ti netrebaš, jer se ima posebno sredstvo za to, a i ako ti onaj koji bude to radio htio napraviti posao dobro, vjerovatno bude ju stavio u peć na 20 min prije nego je nanešen prah da svo smeće i mast izgori...

 

 

nažalost mi u firmi smo samo na ovim za unutarnju upotrebu trenutno :(

Link to comment
Share on other sites

powder coating se kod nas zove plastificiranje, a da ce ti bas uspjet napravit maskirnu neznam... moguce je sigurno, al ima puno posla tako da tesko da ce kod nas netko to prihvatit radit

 

pogledaj teme u kojim se spominje plastificiranje felgi i sl. u njima ima dosta informacija tko se time bavi

 

uglavnom sretno u potrazi ;)

Link to comment
Share on other sites

more se plastificirati i maskirno. jedino je caka da mora onda zapeć toliko putaq kolko je raznih boja, ilitiga prvo jedna, onda kad se ta ohladi poljepi se pik trakom, nanese se drugi sloj, makne se traka pa ide na pečenje drugi sloj itd, dakle puno zajbancije ima s time

Link to comment
Share on other sites

more se plastificirati i maskirno. jedino je caka da mora onda zapeć toliko putaq kolko je raznih boja, ilitiga prvo jedna, onda kad se ta ohladi poljepi se pik trakom, nanese se drugi sloj, makne se traka pa ide na pečenje drugi sloj itd, dakle puno zajbancije ima s time

 

Mislim da ne postoji tako fin pištolj za to, barem kad sam ja to radio nije postojao, a zaštiti se ne može jer mora dio na pečenje tako da bi spalilo trake i slične zaštitte:thumbsup:

 

Charger, lakiraj to-bit će super:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ne postoji tako fin pištolj za to, barem kad sam ja to radio nije postojao, a zaštiti se ne može jer mora dio na pečenje tako da bi spalilo trake i slične zaštitte:thumbsup:

 

Charger, lakiraj to-bit će super:thumbsup:

 

obicna pik traka ne gori :P

potrebnoi staviti 2 sloja ili tri jer jedan nema sanse da odljepis na hladno vise dolje, na toplo ide i i jedan..

 

za jednostavnija maskiranja

 

:drink:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...