Jump to content

Pitanje za OEM Klipove Toyota


Recommended Posts

E kad bi Hiconja dao motor na 24 rate bez kamata s odgodom plaćanja na 6 mjeseci s ostatkom vrijednosti više od 30% u prvih 8 mjeseci odplate preračunato u bivše njemačke marke po tečaju HNB-a iz 98 mogli bi se dogovorit.

 

Nego šalu na stranu Kakav to motor ima Hic i koliko europskih novčanica. Može i na P.M. ako je pre jeftino za topic. he he. Zar nije Davor uzeo Hicov kovani motor?

Link to comment
Share on other sites

A kokiko

Konjica trazis? Do 300 moze serijski, ali za 300 moras imati i drugi ecu ili bar ecu od 205tice.

 

Imam ja motor stock, nije problem, ali serijski motor nije jak kao sto legende tvrde :)

 

Davor je uzeo motor od mene i sve je s tim motorom u redu onako kako sam mu rekao. I jos vozi :)

 

Koliko bi novaca dao za motor?

Link to comment
Share on other sites

Mene zanima stock motor jer nebi tjerao ništa preko stock konjaže. Situacija je da prvo treba vozit a kasnije izmišljanje tople vode. I znam da kad već uzimam da treba uzet bolje jer će kasnije to skupo ispast ali o tom po tom.

 

Hic imaš P.M.

Link to comment
Share on other sites

ak bas oces stock toyota klipove imam ja jedan set sta sam bas i svojega motora izvadio...

mislim da su 2 c velicine, mozda bi se sparile na onaj jedan blok polovicni ...

ali iskreno to ti ej sve klinac od ovce

najjeftinije ti je uzet iz engleske auto imas ih po 700 ojra dovest tu i presrafiti sve... i voziti se..

 

bio je u slo jedan za takove namjene roden..

Link to comment
Share on other sites

Pa jebemu kako ti je kovano skupo, ako su orginali 400 eura, a kovani 550 eura.. ?

 

Di si ti uspio pročitat da ću uzet OEM za 400????

 

Postavljanjem pitanja nisam očekivao sam da će kao što kolega kaže klip bit 153,66 kuna ali sam se neugodno iznenadio kad sam vidio cijene OEM-a naspram kovanaca. bit će promijena u odlučivanju :dance3vs1: .

 

Za sad lock na ovaj topic ako može. Ostalo ću sa znalcima preko telefona.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...