Jump to content

Koje amortizere na e39 525d ?


Bela

Recommended Posts

pa tokic ima svoj uvoz kayabe..

 

Sve 5, samo vjerujem da na "Dobar dan" ne može dobiti +30% popusta zato jer moja cijena je bila sa akcijskih 25% popusta na amortizere.

 

Druga priča je ako postoji neki kolega/prijatelj koji radi kod uvoznika pa se popusti dijele šakom i kapom, ali onda ni ne valja trošiti vrijeme i gledati dalje od te solucije jer je uvijek najjeftinija.

Link to comment
Share on other sites

Sve 5, samo vjerujem da na "Dobar dan" ne može dobiti +30% popusta zato jer moja cijena je bila sa akcijskih 25% popusta na amortizere.

 

Druga priča je ako postoji neki kolega/prijatelj koji radi kod uvoznika pa se popusti dijele šakom i kapom, ali onda ni ne valja trošiti vrijeme i gledati dalje od te solucije jer je uvijek najjeftinija.

 

to sam mu ja odmah rekao da je to jebena cijena.

Link to comment
Share on other sites

Pitao sam kako i svugdje kad sam zvao pa tako i ovdje na forumu - kratko i jasno, plačam u kešu netrebam račun ni ništa, bitna mi je cijena, ova cijena 1664 je iz Tokića maloprodaja iz jednog njihovog dućana, no čekam još jednog tipa koji je rekao da če mi javit jer bi se moglo nabaviti ''ispod pulta'' za 1400 kn set 4 kom excell G. Ako to ne prođe idem na varijantu 1664 kn.

 

Hvala svima.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...