Jump to content

promjena osvjetljenja problm


Recommended Posts

gorane nhf...

mexovi i moji repovi se vuku malo dulje nego sto ti znas za forum...

 

covjek me izvrjedjao, i prjetio d ce me dobro polomit a samo zato sto sam napisao da je golf govno od auta... nisam mu nista odgovorio na prjetnje...

sada sam samo isao u izvidjanje sitnom provokacijom dali je sazrio ili je ostao nadobudan mladic koji lomi kosti samo zato sto je netko rekao rjec protiv marke koju on vozi.

 

za mene je polozio test, a vi ostali, pih, pa koji se kurac uopce mjesate....

 

covjek uci dok je zivi mjenja se dok je ziv, dec it, kad to shvatite blago nama...

 

i gorane, sta je na kraju bilo jesi mu promjenio steper motorice, ili su kazaljke zapele ? :)

Link to comment
Share on other sites

@ josey-drago mi je da pratis moje sazrijevanje i usmjeravas me na pravi put,jer ipak si ti stariji od mene i to cak 3 do 4 godine.mozda cak imas veci penis od mene,ko ce ga znat :D

sta se tice prijetnji,to ej bio rezultat dugotajnog prcanja s tvoje strane,zasto?neznam.

na prcanja sam odgovara,sada me vise niej briga.

i znam da sam bio picka sta sam ti pritio na forumu,triba sam te namlatit uzivo i stavit snimku na forum :D

zezam se,nisi mi ubio macku .samo ti nastavit pratit moje sazrijevanje,lipo je kad stari pomazu mladima-,ja se nadam da cu i ja jednog dana kada budem pun iskustva zivotnog moc to prenjet na mladu generaciju koja dolazi.

:D

 

 

ON TOPIC.

kad bi barem 33 % ljudi u drzavi poslovalo sa razumjevanjem i odgovornoscu koju je drndak pokaza meni mi bi bili idealna i uspjesna drzava.

 

a sada bi bilo lipo zakljucat ovaj topik jer nije u offtopicu,a problem je otklonjen i svakakvo drugo pisanje je OFFTOPIK.hvala

Edited by Mexx
Link to comment
Share on other sites

koliko god ti ovo sad zvucalo smjesno, i koliko god se ti sad zajebavao, da je ovo bilo prije 4 god, skupio bi ekipu i posao me trazit po sibeniku...

ljudi sazrjevaju cjeli zivot ;)

 

moze lock

Edited by Josey
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...