Jump to content

zamjena sajbe - split?


alessio

Recommended Posts

evo netko od mojih dragih susjeda iz zgrade mi je bacio, virovali ili ne, teglu krastavaca na zadnju sajbu....naravno, od sajbe nije ostalo ništa, a stakla i krastavaca ima svuda po autu :) ne znan bi li se smija ili plaka :drink:

 

uglavnon...u koga da odem u splitu da mi zamini tu sajbu?? ali da to kvalitetno odradi, a ne da mu posli prve kise hebem mater i to :)

 

hvala unaprid...

Link to comment
Share on other sites

Afair, ima servis na Metrojaku, pored Mitsubishija. Davno sam mijenjao šajbu, ali su tad napravili i ok i jeftino.

 

ps. pitaj suside jel tko od njih bia u shopingu u superkonzuma na sirobuji, popodne san pregleda cilu stalažu kiselih krastavaca i svi su bili očajni, gnjili. Jer nevirujen da bi netko baca dobre krastavce kroz prozor. :)

Link to comment
Share on other sites

svejedno si triba dovest policiju, možda bi ti osiguranje platilo popravak

 

 

bila je policija...kroz smijeh su rekli ovako "mi ćemo dat sve od sebe da nađemo počinitelja"...i otišli...

 

a osiguranje.... triba bit mladog vilibica, u njega sam osiguran... vila, da li se sta iskemijat? :)

 

 

nego....govori mi par ljudi da se ne isplati kupovat polovnu sajbu nego da obavezno kupin novu....navodno, postoji velika mogućnost da te polovne puknu (starost, grijanje, bla bla) kod montaze.... sta vi kazete??

Link to comment
Share on other sites

bila je policija...kroz smijeh su rekli ovako "mi ćemo dat sve od sebe da nađemo počinitelja"...i otišli...

 

a osiguranje.... triba bit mladog vilibica, u njega sam osiguran... vila, da li se sta iskemijat? :)

 

 

nego....govori mi par ljudi da se ne isplati kupovat polovnu sajbu nego da obavezno kupin novu....navodno, postoji velika mogućnost da te polovne puknu (starost, grijanje, bla bla) kod montaze.... sta vi kazete??

 

jok pegulo..za stakla triba nadoplatit onaj lom stakla :sleep:

 

poslušaj obie-a...majku in jeben

Link to comment
Share on other sites

nemaju ni u luckyu ni u lovretu....navodno da se vise za 145icu ne proizvodi nista osim originala, a original je 2000-3000kn:)

 

sama montaza u lovretu je 300kn, tako da mislim da ću negdi nabavit polovnu i otic u njih na montazu...nadam se samo da ce to odradit kako triba..

Link to comment
Share on other sites

nemaju ni u luckyu ni u lovretu....navodno da se vise za 145icu ne proizvodi nista osim originala, a original je 2000-3000kn:)

 

sama montaza u lovretu je 300kn, tako da mislim da ću negdi nabavit polovnu i otic u njih na montazu...nadam se samo da ce to odradit kako triba..

 

Iako je od toga prošlo cca. 5-6g., sjećam se da su meni u lovretu tražili 250kn za montažu bez njihove odgovornosti ako pukne, a 550kn za novu šajbu s montažom (naravno, ako pukne njihov problem). Zamjenska, ofkors, ali s trakom, gsi.

Link to comment
Share on other sites

Stvarno svašta možeš doživit u ovom našem gradu. Jedan dan sam ja tako naša teću s kupusom. Sva srića teća nije završila na autu, nego samo kupus. Ti ljudi, majke mi, nisu normalni.

 

Vidi na onom otpadu u sv,kaju

Evo ti broj od gazde

Mičo 0912180088 021218008

 

GOOGLE MAPS

al prema iskustvu najbolje je doć tamo osobno.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...