Jump to content

SM chip tuning-iskustva


Filip3333

Recommended Posts

Neznam meni se ćini normalno!!!

Jer kada sam zvao zemu keže da za tih (ISPRAVAK) 250KS nije samo dovoljno imat novi softwer nego treba bit gore ispuh sportski,panel filter i intercooler!!!

A štaje CitiuS potrebno za tvojih 240ks...samo softwer ili???

Npr.Njemački EDS tuning za 555eura softwer+downpipe garantira 235ks....a ako oni neznaju koliko taj auto ima potencijala onda stvarno neznam tko bi drugi mogo znat:blink:!!!

:cheer:

Link to comment
Share on other sites

Matija_OPC ti je chipo kod onih u Lućkom kao RSR mu se nije svidio zato jer Matijaž nije htjeo preko 220ks i 300nm,a sad je to napravio u ovo oldtimer clubu i došo je na isto brijem da je prije bio razlog taj šta je Matijaž 800eura,a ovi iz lućkog 400eura!!!

 

2CitiuS koliko je St.1 konja??? :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Evo onih u Lučkom :lol:

 

Mi smo čipali u AMOC-u. Matija je htio maksimum, al u Upsoluteu neće ići preko sigurnog tako da možda nije najjači čip, al je siguran. Standardno ide na 222 KS, a ovo bi trebalo biti malo više, recimo oko 230

Link to comment
Share on other sites

Ne,sve ok sa Astrom!!!

Zanima me radi Corse jer oni nude tuning na 260ks sa ispuhom,filterom i intercoolerom!!!

 

yebote, jos promijenis svjecice i evo te na 300

 

fox, mille, 2fast, fulali ste auto, vidite vi kaj opel moze iz 1.6 turbo

 

 

:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Da!!!

Houzek pa već sam ti objašnjaval:D!!!

GSi ima isti motor ko i OPC sve isto samo šta je na ispuhu malo zagušeniji GSi i naravno softwer od 150ks!!!

Kako znam???

Provjeravo malo servisu po kataloškim brojevima(turbina,bregaste itd...) i zvao u EDS da pitam kak je to moguće da ta dva auta idu na 235ks???

:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...