Jump to content

mini glooper S


Recommended Posts

Momci, buraz ima gore navedeni autic.. Ono sta njega zanima je koliko taj autic smije trositi, jer evo iskreno, sad od omislja do rijeke mazne preko pol polja na cuki.

Tank je cca 50l, cuka ima 4 podjele.. P.s. Relacija omisalj-rijeka je cca 33 km MAX. stil voznje, normala, odnosno kombinirano.

Link to comment
Share on other sites

To ti nije mjerilo jel meni na Accordu kad ga napunim do vrha imam feeling da se kazaljka ne mice a napravim po 200 km a kad prodje pola se strmoglavi odmah...tako da to ti nije mjerilo...na bivsem autu na uzbrdici je pun na nizbrdici pol tanka, jedino mozes saznat potrosnju kako su ti napisali gore...

Link to comment
Share on other sites

Ma sve stoji, ali pitam cisto da znam gdje gledat, jer kako kazem, pun tank cca 300 km, sta mi je malo previse za tako jedan mali auto.. Mozda su mi.mjerila kriva, ali precudno mi je to.. Prosli mini koji je imao je s punim tankom cca 500 km radio, motor je onaj 115 ks. Ali opet da je razlika s tih 55ks, skoro 200 km. To mi nekako ne drzi vodu..

Link to comment
Share on other sites

To ti nije mjerilo jel meni na Accordu kad ga napunim do vrha imam feeling da se kazaljka ne mice a napravim po 200 km a kad prodje pola se strmoglavi odmah...tako da to ti nije mjerilo...na bivsem autu na uzbrdici je pun na nizbrdici pol tanka, jedino mozes saznat potrosnju kako su ti napisali gore...

 

toooooooooooooooooo:cheer::cheer:

 

ja sam mislio da se to samo meni dogada :lol::lol:

 

wenotalone02.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

toooooooooooooooooo:cheer::cheer:

 

ja sam mislio da se to samo meni dogada :lol::lol:

 

wenotalone02.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Kod PSA grupacije to je još izraženije, nikada necu zaboravit C4 koji su mi dolazili servis i onda smo morali radit programiranje kolicine rezervara, jel gotovo svi su ostajali bez goriva redovno i onda smo opet ujebali ljude jel su imali vise goriva nego sto su mislili... :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Kod PSA grupacije to je još izraženije, nikada necu zaboravit C4 koji su mi dolazili servis i onda smo morali radit programiranje kolicine rezervara, jel gotovo svi su ostajali bez goriva redovno i onda smo opet ujebali ljude jel su imali vise goriva nego sto su mislili... :D:D:D

 

da pokucam nije tak drasticno, i sto se kolicine tice mislim da cak ispravno pokazuje.

 

ali ono, natocim ga do vrha i cajger miruje reko ma to je to, idem do kraja sveta:lol::rofl:

 

kad prode pola, samo trazim benziske:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ajd super.. Ima li kaki lijek za to? Druga mapa neka ili smth? Ako ima, gdje? Kod koga te koja lova?

2 medostc - koliko te ispao spuh? Da li je i grana promjenjena?

sad sam vec zaboravio,al normalna cijena u gabreku je oko 6500-6700,to je de-cat,od katalizatora pa na dalje!

mozda ubrzo prodam auto,pa mozemo se nesto dogovorit :)

granu sam mislio nabavit al nedam 5,6 tis kn za granu od milteka,a ne znam kakve su ove za soma,soma i pol na ebayu!

Link to comment
Share on other sites

pricate takve gluposti da to nije normalno :)

 

 

imam mini cooper - R53 motor, 1.6 kompresor 163 konja, u NORMALNOJ GRADSKOJ VOZNJI auto NE PRELAZI 9 litara (bez besmislenog gaženja od semafora do semafora) ukoliko je auto ispravan

 

Imam ga 5 godina pa znam sta pricam, po ljetu prosjecna potrosnja je 8.1 po board copm, a po zimi 8.8 ispo po board komp (bolesno je tocan znam jer sam racunao vise puta)

 

Voznja di se ne štedi na gasu rezultira i 18 litara na 100km

 

 

Dakle, 80% normalne voznje sa tu i tamo kojim stiskanjem ti dodje oko 10-11 litara.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...