Jump to content

gdje izrezati t4 flanđu


Recommended Posts

Ima tamo onaj frajer na staroj samoborskoj koji reže na vodu i nije tak nešto urnebesno skup ali vjerojatno će te ispast više od 250kn koliko je na ebayu.

 

Jedino zna bit zajeb šta te sa ebayu dođu popigane.

 

E da, kontaktiraj Mitju, on je meni donio za bijelog i to ultrapovoljno. Nisam siguran jel' 10 il 20€ ali ništa love..

Link to comment
Share on other sites

Capri se zove firma na staroj samoborskoj ako se ne varam.. Uzmu oni lijepu lovu za to.. Mene je flandža koja ide na glavu kostala 600kn rezanje sa mojim materijalom...

 

U "Capri"-u na staroj samoborskoj su materijalisti samo takvi.

Kad sam ih pitao za flandju za poveznicu glava - grana, uracunali su mi i program napravljen za tu istu flandju koji mu je vec bio kod prvog koji je kod njih rezao........ placen, pa sam lijepo rekao - hvala, i .......dovidjenja.

Uglavnom, .............gladni novaca, i apsolutno ........ne preporucam.:no2:

Nakon varenja, normalno je da se svaka flandja mora poravnati (za one koji govore da sa ebaya ne dodje ravna flandja,........sta je normalno)

Link to comment
Share on other sites

takvu istu flanđu sam radio jedom dečku tu u vg-u što je slagao na volva veči turbo ( hic mapirao ) radio tu flanđu i od ispušne grane flanđu za granu ona što ide na blok ...

 

 

 

radili sve od 12-15 mm debljine i nakon varenja sve na obradu jer deformacije su jako velike ... pogotovo kod tiga i to sve je koštalo oko 700 kn sa obradom nakon varenja

Link to comment
Share on other sites

ministre, za obje flandje od 12mm vise kosta materijal od tih nabrojenih 300kn... da ne pricam o 15mm da ne pricam jos i o rezanju na vodu...

nhf, al ja to vidim ovako, ili je materijal ukraden, ili to nije inox.

ovo sta decki spominju je najnormalnija cjena.

Link to comment
Share on other sites

ministre, za obje flandje od 12mm vise kosta materijal od tih nabrojenih 300kn... da ne pricam o 15mm da ne pricam jos i o rezanju na vodu...

nhf, al ja to vidim ovako, ili je materijal ukraden, ili to nije inox.

ovo sta decki spominju je najnormalnija cjena.

 

 

 

Plocevina od 12 mm ima po m2 oko 100kg .

Za plocevinu na flandji glave treba cca 0,05m2 a za flandju turbine 0,01m2 sto je ukupno oko 6kg puta (oko)18Kn (sa pdv-om) je 108kn.

Link to comment
Share on other sites

a jedno 30 tona 304 i jedno 40 tona 316

po 9kn kg ...

 

jer ako u maloprodaji prodajes po 18kn onda naveliko mozes u pola cjene :)

al ako je to onaj "krom" ko u laste, nemoj se ni trudit.

http://img151.imageshack.us/img151/769/slika535.jpg

 

Nemas ti za burek.:lol:

A i ovi ameri su stvarno "glupi":

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/T4-Divided-Turbo-Manifold-Inlet-FLANGE-Stainless-F13-/380313920633?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item588c79e479

Obradjenu flandju (304) od cca 1,5kg (12,7mm debljine) prodaju za 70-ak kuna.:drink:, a goli materijal za flandju kosta 500kn.:lol:

Edited by KIMI_1.8T
Link to comment
Share on other sites

Nemas ti za burek.:lol:

A i ovi ameri su stvarno "glupi":

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/T4-Divided-Turbo-Manifold-Inlet-FLANGE-Stainless-F13-/380313920633?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item588c79e479

Obradjenu flandju (304) od cca 1,5kg (12,7mm debljine) prodaju za 70-ak kuna.:drink:, a goli materijal za flandju kosta 500kn.:lol:

 

samo da ozivim ovo nakon sto sam provjerio da nisam lud,

najjeftiniji inox lim MAT na veliko (kolicine ipak malo vece od 6kg koliko treba za jednu veliku flandju, cca par tona) u hrvatskoj je preko 35kn po kilogramu + pdv!!!

 

Tako da si tih 18kn/kg :doh: :thumbsup:

 

a ja i dalje nemam za gaće, al zatko kad kupim inox ocekujem da dobijem inox za 45kn/kg, a za 18kg mogu dobit samo losu sunku za picu.

Edited by Josey
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...