Jump to content

Q: Vrijeme za promjenu gljive ili...?


Recommended Posts

prije nekog vremena mi se auto poceo gusiti i stucati kad stisnem gas bez obzira dal je motor zagrijan ili hladan, na nacin da kad stisnem gas u voznji, a i donekle u leru, uredno krene dizati okretaje, i onda na kratko zastane, tj gusi se, u ekstremnim slucajevima par stotina okretaja, i onda opet potegne kako treba...to sam pripisao prljavoj zaklopki gasa, i neki dan ne budi lijen, sam proveo malo vremena u Dankovoj garazi, skinuli kompletan TB i jos masu stvari da bi uopce dosli do njega (MAV svaka cast na maksimalnom iskoristavanju prostora :notworthy: ) i sve me sram reci kako je TB izgledao, ali nakon postenog tretmana ivasolom, iz masno crnog se opet pretvorio u sjajni metal kakav i treba biti. mislio sam da je to uzrok takvog ponasanja i da ce to rijesiti stvar, i bio sam u pravu jer kad smo smontirali TB natrag i upalili auto bez cijevi i gljive spojenih na TB, radio je savrseno, bez stucanja i tog "zastajkivanja" pri dizanju okretaja, ali kad smo poslozili sve natrag i stavili gljivu na mjesto, upalio sam auto i vidi cuda, isti simptomi, iako malo blazi, pa me to dovelo do zakljucka da je vjerojatno neki problem s filterom zraka...ima to kakvog smisla?

 

inace, gljiva je napravila malo manje od 25k km, uz dva ciscenja k&n setom za odrzavanje...

 

e da, simptomi su slabi ili gotovo nepostojeci kad je suncano, a vrlo jaki kad je kisa/puno vlage u zraku....

 

sad sam ju opet ocistio i pustam ju da se susi do sutra na vecer blizu radijatora prije nego ju naspricam uljem iz ovg k&n seta za ciscenje pa cu vidjeti sto se onda dogadja, ali vjerujem da bi bilo vrijeme da zavrsi u smecu i dodje nova na njeno mjesto, ili se varam i problem je negdje drugdje??

 

svasta mi je vac palo na pamet, od zastopanih injektora, poremecene smjese, do krepalih senzora, ali mi nije jasno zasto bi onda odziv na gas bio normalan sa skinutim usisom i "golim" TB-om, a jos mi je manje jasno zasto je to tako izrazeno kad je kisa i vlaga, a kad je suncano i suho se puno slabije osjeti....

Edited by chuby
Link to comment
Share on other sites

pao mi je i on na pamet, ali da je on, radio bi probleme i kad su cijevi i gljiva bili skinuti s obzirom na to gdje je...

 

uhvatit cu se drugi vikend kablova i svjecica, ali me najvise buni to sto je normalno reagirao na gas i dizao okretaje bez stucanja dok su cijevi i gljiva bili dolje, a da i ne spominjem ovo kako se ponasa kad je kisa ili sunce....

Link to comment
Share on other sites

mjerac protoka je na mjestu gdje bi radio probleme i s usisom i bez da je do njega...

 

dobio sam info da bi mogli biti kablovi problem kako niknejm kaze, to je ionako bilo u planu za provjeriti cim ulovim opet malo vremena, pa se nadam da ce novi i druge svjecice rijesiti problem

 

zbunilo me to da je bez usisa radio kako treba, a kad smo ga vratili poceo opet zajebavati, a s obzirom da mi je bivsi parking bio okruzen stablima s kojih stalno pada pelud u nenormalnim kolicinama, sam mislio da se filter posteno zastopao time ili nesto slicno jer se auto nije vozio neko vrijeme

Edited by chuby
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...