Jump to content

Pomoć - sa kojeg je ovo auta dio


Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

eo ovak ljudi..mene je neko bubno na parkingu,ovako..taj dio je cca 6 cm dug,i oko 4.7 visok i nije pravokutnog oblika nego je nakošen u jednu stranu lagano... vec tjedan dana gledam od čeg bi to moglo bit,pa ak neko ima kakvu ideju,ili volju pogledat na svom ljubimcu ,bio bi jako zahvalan... neznam jel to dio od rupe za kuku,ili od onoga za šlepanje,ili je od napred s branika...u biti,neznam jel to uopce i je s branika..

 

u svakom slucaju bit cu zahvalan ako saznamo od čega je.

 

moja alfa napred ima okruglo to na braniku i odotraga također..gledao sam po svuda na mom autu,i nemogu nac nigdje da bi to moglo otpast s moje alfe.. boja je također metallic srebrna pa eto...

uglavnom...imam fino štete odnapred na autu,a druge boje nema nigdje,osim srebrnih tragova :(

Edited by Shokre
Link to comment
Share on other sites

od nekog dovoljno jadnog auta čim to malo govno na sebi nema kataloski broj sto znaci da se taj mali dio nemoze kupiti odvojeno nego treba uzet cjeli branik.

 

I da..kaj ces dobit s tim da saznas koji je auto ? Sumnjam da ti je to netko iz kvarta napravio..

Link to comment
Share on other sites

pa necu vjerovatno dobit nis,osim sto cu umirit svoju znatizelju...ak mi netko naparvi 3000 kn štete u 4 ujutro na autu,onda imam bar malo pravo znat ko je mogo bit tak jadan,pa makar si mogo s tom informacijom rit obrisat...

ak se nemre narucit posebno,jos bolje,bar cu znat koji auto da gledam,ak netko slucajno prepozna dio. :)

Link to comment
Share on other sites

od nekog dovoljno jadnog auta čim to malo govno na sebi nema kataloski broj sto znaci da se taj mali dio nemoze kupiti odvojeno nego treba uzet cjeli branik.

 

I da..kaj ces dobit s tim da saznas koji je auto ? Sumnjam da ti je to netko iz kvarta napravio..

 

imao sam i ja istu situaciju di me frajer ogulio na parkingu(namotao je puni kad je izlazio i zakačio me), imao sam samo zelenu boju na braniku i pronašao sam ga za 2 dana i sve je popravio :thumbsup:

 

možda pronađe počinitelja :thumbsup:

 

rado bih pomogao, ali ne znam od čega je to dio :(

Link to comment
Share on other sites

ko što rekoh J.J.. neznam...svaki prijedlog je dobrodošao... dio nije zaobljen,ravan je,a moja alfa je udarena tocno posredini u masku tako da mije puko branik,i ljevi far,odnosno vozačev,a po cijeloj duzini branika je branik oštećen bio,kao da se netko u rikverc navezao na moj auto. pa zato pretpostavljam da je od zadnjeg branika...no jbg..100 glava je pametnije od moje,a bolje da tu pitam,neg da zujim po cesti i trazim od kojeg je auta...

Link to comment
Share on other sites

mislim da je preuski za megane-a a za lagunu nisam ziher..

sto se tiče bimera e36 nebi reko jer je na bimeru tak slicno,al je tocno na prelazu branika pa ima ko rub onak na sebi,a ova je ravna ravna s prednje strane.

bio u nekim ducanima i tak..nisu bas presusretljivi bili :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...