Jump to content

Carbone Lorraine plocice


Recommended Posts

Ako misliš na Marina Čolaka, on AFAIK, nije imao CL pločice već:

 

PFC 97 Race ili PFC 01 Race pločice naručene iz StopTecha.

 

valjda PFB 01 ,a s stop techom je dobio i Ferodo DS, razlika je nebo i zemlja

 

CL je po mom iskustvu prva plocica ispod PFB-a kao i Pagid Blue, ostalo je sve jos 2 klase nize

 

i PFB se po potrosnji ne moze mjeriti s nicim, 2-3x duze traju a koce bolje

Link to comment
Share on other sites

vjerujem da odlicno koce, medutim cuo sam da znaju unistiti felge i ostaviti neke trajne mrlje na autu.

 

Dali je to istina, netko is prve ruke rc 5

 

rc6 bacaju varnice po vratima,krilu,pa moras na poliranje kasnije.tockovi se ne prljaju nesto strasno,osim sto unistavaju farbu na felnama.koce preebolesno,pregrevanje,hmmmm mislim nemoguce,nakon xy krugova na grobniku u cugu i dalje su kocile kao u prvom krugu.imao sam ih ranije na cliu,pa ne pricam napamet.ah da cvile bolesno.

 

rc5 koje planiras su klasu ispod,mislim nesto poput ds 2500,tako da s njima ne bi trebalo imati ovih "problema".

Link to comment
Share on other sites

rc6 bacaju varnice po vratima,krilu,pa moras na poliranje kasnije.tockovi se ne prljaju nesto strasno,osim sto unistavaju farbu na felnama.koce preebolesno,pregrevanje,hmmmm mislim nemoguce,nakon xy krugova na grobniku u cugu i dalje su kocile kao u prvom krugu.imao sam ih ranije na cliu,pa ne pricam napamet.ah da cvile bolesno.

 

rc5 koje planiras su klasu ispod,mislim nesto poput ds 2500,tako da s njima ne bi trebalo imati ovih "problema".

 

varnice pusti Joksimovicu, a ovo na autu ti je od kamencica, a ne disk plocica

 

zato smo i rekli folija, nove polocice treba pravilno raskociti, na toplo ne smiju cviliti

Link to comment
Share on other sites

varnice pusti Joksimovicu, a ovo na autu ti je od kamencica, a ne disk plocica

 

zato smo i rekli folija, nove polocice treba pravilno raskociti, na toplo ne smiju cviliti

 

u pravu si,kako se onda boja na felnama zapalila?

cl 5,nisam probao,a cl6 i cl8 nema teoretske sanse da ne cvile!

 

34062155617ec4d787eb.jpg

 

ma da bas nema varnica ;)

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...