Jump to content

5 day detailing - Porsche 993 Turbo


Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Također!

 

 

Strava posao.... Koliko otprilike košta takav zahvat?

 

On to naplacuje od 750 funti pa nadalje ..

 

Ovo sa cleljustima i nije neko rjesenje ali ajde ocito je da vlasnik nije dovoljno svjestan kako se to moze odradit da bude tip top posao pa ce ga i ovo zadovoljiti.

 

 

Da čujem tko bi dao 6000+ kn za ovakav rezultat ??

Link to comment
Share on other sites

Da čujem tko bi dao 6000+ kn za ovakav rezultat ??

 

 

za te pare kupim sve što mi potrebno, te mogu sve napraviti sam. Mislim da nikome nije teško dat si malo truda... :thumbsup: I još mi ostane za neku dobru većeru.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

za te pare kupim sve što mi potrebno, te mogu sve napraviti sam. Mislim da nikome nije teško dat si malo truda... :thumbsup: I još mi ostane za neku dobru većeru.... :lol:

 

...mislim da bi se prevario malo, znanja za takvo čišćenje i poliranje treba jako puno, kao i iskustva....i to je ono što košta, plus vosak je jako skup, kao i mašina za poliranje...ima ta cijena svoje opravdanje, vani je normalna stvar dati auto jednom godišnje na takav tretman...a ovi malo imućniji, pih, auo je u detaling centru mjesečno jednom, normalno ne ovako opširan tretman, više maintenance...

Link to comment
Share on other sites

Car has to be made to endure use and ABUSE - Soichiro Honda

Bilo kakva emotivna ili sl veza sa komadinom lima je slučaj za psihijatriju.

 

pranje od par k kn..lol

 

jaki auti i sportski auti su za vozače ne za forumske štakore

Edited by charger
Link to comment
Share on other sites

Car has to be made to endure use and ABUSE - Soichiro Honda

Bilo kakva emotivna ili sl veza sa komadinom lima je slučaj za psihijatriju.

 

pranje od par k kn..lol

 

jaki auti i sportski auti su za vozače ne za forumske štakore

 

za krame do 20k€ ovo stoji bez greške, ja recimo svoje fiate uopće neperem nikad ni izvana ni iznutra ima toliko prašine unutra da moram pazit kad ulazim da ništa osim volana nediram kako nebi uzdigo prašinu i dobio alergiski napad, neki dan sam ipak morao ić miniwashem isprat felge na yarisu jel je auto prestao kočit, tolko dugo nisam prao auto da se nakupilo onog crnog smeća od diskpločica tolko da je u slapovima pola sata crna voda tekla iz felge a auto je faktički prestao kočit, al ok neki bolji auto je ružno vidit zmazanog

Edited by killercivic
Link to comment
Share on other sites

za te pare kupim sve što mi potrebno, te mogu sve napraviti sam. Mislim da nikome nije teško dat si malo truda... :thumbsup: I još mi ostane za neku dobru većeru.... :lol:

 

Taman htio odgovorit kad vidim da je TM vec poceo ..:thumbsup:

 

...mislim da bi se prevario malo, znanja za takvo čišćenje i poliranje treba jako puno, kao i iskustva....i to je ono što košta, plus vosak je jako skup, kao i mašina za poliranje...ima ta cijena svoje opravdanje, vani je normalna stvar dati auto jednom godišnje na takav tretman...a ovi malo imućniji, pih, auo je u detaling centru mjesečno jednom, normalno ne ovako opširan tretman, više maintenance...

 

 

U svakom slučaju to nisu polir paste i voskovi od sonaxa koji se kupe u bauhausu za par desetaka kn. Auto se ne briše sa jelenjom kožicom i ne pere spuzvom iz molydona. A to su samo neke od desetaka stvari ..

 

Ali to je ok...svaka usluga ima svog potrosaca. Nekog je lakse zadovoljit kvalitetom nekog teze. Samo je poanta da se nađu isti jer onda funkcionira a ne da se nađu dvije suprotnosti

Link to comment
Share on other sites

I da, ja bi to platio ako mi je auto apsisao

 

Što se tice novih auta, auto mora prvo iz salona na pranje u detailing studio. Pogotovo ako je npr crni.

 

1. treba ga se bolje dekonzervirati

2. odmastiti od glue residua

3. ukloniti sitna ostecenja koja su napravili segrti dok su folije skidali

4. nanesti HQ vosak koji stiti auto i omogucava da se puno lakse pere i manje maže

 

To je jedini moguci nacin da crni auto bude cist i lakse se cisti

Link to comment
Share on other sites

I da, ja bi to platio ako mi je auto apsisao

 

Što se tice novih auta, auto mora prvo iz salona na pranje u detailing studio. Pogotovo ako je npr crni.

 

1. treba ga se bolje dekonzervirati

2. odmastiti od glue residua

3. ukloniti sitna ostecenja koja su napravili segrti dok su folije skidali

4. nanesti HQ vosak koji stiti auto i omogucava da se puno lakse pere i manje maže

 

To je jedini moguci nacin da crni auto bude cist i lakse se cisti

 

 

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...