Jump to content

Opruge


Recommended Posts

kod grijanja opruga dolazi do oslabljenosti materijala i moglo bi ti se dogoditi da ti puknu u voznji...

 

naglasak na: MOGLO (da nebi bilo da prosipam pamet svijeta:D)

 

 

ja bi ti preporucio da nista ne diras, ili da redije nabavis nove opruge za zadnji kraj...:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

prijatelj iz kvarta radi s oprugama, on ih bas radi, i njegov savjet je uvijek radije iznova novu oprugu napravit nego postojecu grijat i s njom kemijat...

 

ali mislim, da se moze, da, moze se...sad koliko ce to bit zaista sigurno, vjerojatno na normalnoj cesti i voznji nece bit problema.

Link to comment
Share on other sites

Ne valja ni rezat, ja sam takve imao par dana i bacio... Ovisi kolko su rezane, postoji opasnost da ispadne ako auto skoci straznjim krajem a s obzirom da manje vise stalno lezi na odbojnim gumama auto skakuce ko lud i nije tesko da ispadne. + kaj je meni bio ubitacno neudoban s tim... To za slalom, krug i takve stvari moze proc al za cestu nikad vise.

Link to comment
Share on other sites

NEMOJ ZAGRIJAVATI!!!

 

Radje ih ispili, ali nemoj zagrijavati!

 

Vec sam jednom bio napisao, kao sto se i uci u skoli, grijanjem se mijenja kristalna struktura celika i svatko tko je vidio Fe-Fe3C ili Fe-C diagrame i zna sto je to reci ce ti da ce tako grijana opruga puknuti kad tad...

 

Ja osobno ne bi ni grijao ni rezao.

Edited by ND4SPD
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...