Jump to content

Recommended Posts

imam problem sa autom koji mi nitko zasada nezna riješit

 

 

na auto sam skidao most i prilikom vračanja sve smo stavili novo ( kugle , spone i sve ostalo dolje na podvozju )

 

i problem je sljedeći auto nakon toga vuče u lijevu stranu ... ne jako ali ako pustim volan on ode iz trake u traku

 

i odem ja na špur kod Brdeka u V.Goricu i kažem mu da sam dirao most i sve to ostalo i da auto vuče u stranu malo

 

on stavi optiku pogleda malo nakaj poštima i SAM kaže da je špur ok i ode probat auto i on i dalje vuče

 

 

e onda se vračam ponovo u radionu odšerafimo most ( ostavimo da visi na vijcima ) ja sjeo u auto na dizalici i par puta krenuo i zakočio ( kakti da se most vrati u pravilan položaj ) i sve ponovo pregledamo i stegnemo i auto ponovo vuče

 

 

idem sada na špur u Unikomerc isto u vg i opet kažem što je sa autom i oni rade špur i kažu da bi sada trebalo biti dobro

 

napravim krug opet ista priča

 

… premještali sve gume na sve strane i opet isto

 

 

ali neki dan ja smontirao ljetne gume 18“ i auto sada vuče u desnu stranu

 

 

i tko je sada tu lud ?

Link to comment
Share on other sites

nije nista cudno da ti u jednu stranu vuce s jednim gumama s drugim u drugu..

 

odi do kolopera ili bata i smatraj rijesenim.. ;) nije ni prvi ni zadnji koji je rastiman

 

istina...

 

imao sam iste simptome kao Tomislav gore, i bat je rijesio sve:clap:

Link to comment
Share on other sites

na optici ima malo vise opcija od spura

 

a kak su ti zamaknute osovine u uzdunom i poprecnom smjeru ?

 

prvo to treba nastimati

 

neznam ... kak da kažem mehaničaru da pogleda to ?

 

 

naručio sam nove gume ljetne 18 " pa čim dođu idem onda na špur da opet nebacim 170 kn

Link to comment
Share on other sites

neznam ... kak da kažem mehaničaru da pogleda to ?

 

 

naručio sam nove gume ljetne 18 " pa čim dođu idem onda na špur da opet nebacim 170 kn

 

pa tak kak sam ti rekao

 

neznam kak to na kojem stroju se zove, znaci treba pogledati zamaknutos prednje osovine prema zadnjoj po uzduznoj osi i onda lijevu i desnu stranu po porecnoj

 

onda pregledas zature, pa tek onda spur i negib

 

ak ti je auto na dizalici mostove mos centrirati i sam mjernom letvom limarskom

Link to comment
Share on other sites

Da li tko na Vulkalu nastimao spur?

Kod Kolopera sam zadnjji put bio prije 4 godine i bilo je uredu. Nekada se vremena mjenjaju i onda tada ne znas koji trenutno bolji.

 

U Molydonu su krivo nastimali pa krivili da amortizer ne valja, a kod Kolopera drugacija prica. U dvije testne voznje dojam jako popravilo i mamio osmjeh na licu.

Posted via Mobile Device

Link to comment
Share on other sites

svi valjaju ak znas sta hoces, veliki je problem s mestrima

 

u vulkal ne bi isao da mi plate

 

bracun ti je na drvinju, na pocetku od ljubljanske

 

http://www.vulkanizerbracun.com/kontakt/lokacija.php tu ?

 

ja samo hoču da auto ide ravno =))

 

niš više .. netrebaju mi neznam kaj samo da auto nevuče na stranu ...

 

 

dosta sam na autopusti sa tim autom tako da mi se neda borit sa volanom dok kruzam na 140 jer ga treba držat konstantno i napinjat u kontra stranu da nevuče auto

Link to comment
Share on other sites

Kakvo radno vrijeme imaju Bračun i Koloper? npr sutra imam faks do cca pol 16-16 pa da stignem...

 

 

 

jel ima tko da pozna nekoga...da me ubaci bez najave, dosao u Zg sa autom da to sredim, al sam samo do sri ovdje :)

 

moze pm

Edited by pacey
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...