Jump to content

Recommended Posts

Planiram sutra obaviti jedan malo poduži detailing pa imam jedno banalno pitanje. Svi preporučaju da se voska autu u hladu/garaži, a ja već par dana razmišljam i kemijam gdje bi to obavio ali ništa mi ne pada na pamet i stvarno nemam gdje u hladu/garaži voskati. Koliko je to zapravo bitno i šta će se dogoditi ako ga ne budem baš voskao u hladu?

Link to comment
Share on other sites

9990000082283611_20100526134847479?hei=600&wid=600&op_sharpen=1

 

to kupi, mislim da bi eagle one trebalo biti u bauhausa u zgb, ili vidi tko nabavlja valvoline za zgb, oni su ti ovlašteni za hrvatsku! ovo se nanosi dok je auto još mokro znači prije brisanja vode, pošpricaš i onda brišeš auto, ja to koristim, i najblje što sam dosada vidio od vosaka, a da nije neka gruba krema, i najlakše se nanosi!!!

Link to comment
Share on other sites

Imam ja to. Ok je ali sam nabavio tvrdi carnauba vosak i sad ga treba navoskati. Zato me zanima koliko je bitno da se u hladu voska. Sve imam pripremljeno samo treba krenuti :)

 

 

Nije ti to od presudne važnosti,važnije ti je dobro očistit lak prije voskanja.

Priprema laka ti je 80% posla šta se tiče voskanja. Još nije tak jako sunce da bi ti to smetalo,napravi to ujutro ili predvečer čisto da tebi bude lakše.

Link to comment
Share on other sites

Nije ti to od presudne važnosti,važnije ti je dobro očistit lak prije voskanja.

Priprema laka ti je 80% posla šta se tiče voskanja. Još nije tak jako sunce da bi ti to smetalo,napravi to ujutro ili predvečer čisto da tebi bude lakše.

E to me zanimalo :)

Sve sam ja već pripremio, nakupovao krpa, aplikatora, gline, čak sam i onu traku za zaštitu nabavio pa ću polijepit auto. Imat ću pol dana posla s tim :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ako radiš po jakom suncu vosak ce izgorit i ostat će ti fleke na laku (ne trajno), a od zaštite i sjaja ne ce bit nista. Jednostavno pođeš navečer u praonu na žetone koja radi 0-24.

 

Eagle One Carnauba cleaner wax - polirao na suncu i u hladu i UVIJEK perfektno ispada. Samo moraš uzeti manje površine i prije obrisat.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...