Jump to content

**CROATIAN DRIFT CHALLENGE 2011- Round 1 - AMC Centar, Mičevec-ZAGREB 12.06.2011**


Ozy

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Vjerojatno je, možda je i R32 nije da me to puno brine ... općenito je teško prepoznatljivo što je to ... samo što je na naslovu filmića pisalo R34 pa sam se nadovezao na to ...

 

Vidim sad da je pametnjaković editirao post... sad ostaje samo onaj dio sa missing the point :)

Edited by Markus
Link to comment
Share on other sites

kako si zveknuo mislio sam da ce biti puno gore :)

 

I ja, uzas! Umjesto da sam odustao kao sto sam prvobitno i rekao, stavio sam vec potrosene gume i eto.. Srce je cesto jace od razuma!

Jedva cekam da slozim elektronikz pa iduci trening jer jucer sam kao sto su mnogi vidjeli/ culi odvozio par krugova na inerciju i to sa 3 cilindra.. Opet srce jace od razuma!

Link to comment
Share on other sites

Bilo je fakat odlicno, na kraju su nas tjerali doma, jer su svi otisli, a nas par ostalo i umirali od smijeha. Kakva zajebancija cijeli dan, zakon! :lol::lol:

 

Anyway, bez obzira na rezultate, svaka cast svim nasim vozacima. :notworthy:

Ima da ih slijedeci put razvalite! :dance3vs1:

Link to comment
Share on other sites

Par riječi od mene jer me dosta prijatelja pita kako je bilo u nedjelju.

 

Ujutro smo vozili treninge od 10-11h. Isprobao jedan set guma za kvalifikacije, dime, ne previše gripa, dobre za kutove.

Auto je poćeo puštati boost pa sam otišao u box, treninzi su završili.

Ispitali smo sustav cijevi i nismo našli problem jer je bio na samom prvom crijevu od turbine, a sam to shvatio kad sam krenuo na drugi trening.

 

Drugi trening nisam ni vozio jer čim sam krenuo na stazu vidio sam da auto ne radi.

Debeli je velikodušno ponudio dijelove sa Žuleta, tako da smo ga tamo raskasapili na parkingu. U međuvremenu sam ja otišao doma po drugo crijevo.

 

General i ekipa u boksu su sastavili auto, dok sam ja pio kavu i chillao. :thumbsup:

 

248861_2156228349532_1361177516_32634428_4204717_n.jpg

 

Kvalifikacije 3 kruga, prvi leggero, drugi malo agresivnije, treći boli me briga pali gume na najjače. Gume su bile neke loše pa nije bilo brzine i preciznosti, ali bez neke muke završio na 7. mjestu.

 

Prvi par - Marino Pirić, tradicionalno već na CDC-u :)

Prvi run se Marino nažalost izvrtio tako da je druga run bio meni malo opušteniji. Svejedno nisam htio popustiti i išao sam do kraja, no Marino se izvrtio u srednjem dijelu staze. Očito je da mu auto nije na razini i kad složi babarogu to će biti twinovi.

 

Sljedeći par - Antony Ply

 

254892_2195059674913_1199842835_2815734_6020676_n.jpg

 

 

Ply vs Zax

1. vožnja: 5-5, ply ruši čunjeve (2 komada), ja se izravnavam, ali sam mu full blizu

2. vožnja: 5-5, ply opet ruši čunevjeve, nisam se izravnao nego "popravio" :)

 

250552_10150220091449091_208613934090_7588366_7860457_n.jpg

 

pa onda one more time

3. vožnja: 5-5 ply opet ruši čunj prije zadnjeg zavoja,

4: vožnja: ne znam rezultat, ali ostavio sam ga 4-5 dužina auta, u zadnjem zavoju mi je opet puklo crijevo

 

Tražio sam 5 minuta.

U međuvremenu su vozili drugi parovi i prošlo je preko 15 minuta.

Probali smo popraviti auto sa drugim crijevom.

Kada su me suci zvali na start, opet je palo crijevo.

 

247518_2195060954945_1199842835_2815738_7579139_n.jpg

Run Forest Run!

 

Otrčao sam po drugi auto, Hachi sa 125ks, ali Ply nije htio voziti jer je isteklo više od 15 minuta od prvog termina dvoboja.

 

E sad pravilo se može tumačiti svakako, ako se ne pojaviš 5 minuta od kad te suci pozovu na star ili 5 minuta od kad si tražio pauzu. Kako god suci su bili full fleksibilni prema meni, ali Ply je rekao da po KOE pravilniku je moje vrijeme isteklo i da on želi pobjediti bez da vozimo. Ja sam rekao ovo nije KOE nego CDC i da tu igramo fair play.

Onda je bilo par provokacija od mene da što se boji hachia od 125ks itd...pa je Marino na kraju smiro stvar i ja sam odustao.

 

Inače po istom tom KOE pravilniku na koji se poziva Ply slick gume za "competition use" su zabranjene, a uredno je vozio finale na njima, no Gostinčar ga je propisno "riješio".

 

Kako god, ja sam Plyz na kraju pružio ruku i čestitao, čisto radi sebe, a mislim da filmić govori više od riječi.

 

Kad ne bih ništa naučio iz ovoga onda bi bio gubitnik, pa ću probat riješit stvari na autu koje me muče (koji su moja konstruktorska greška).

Ako je ono što je Ply pokazao za No1 na KOE bogami i ZaX je.

 

Sad obavezni smajlići happy dio da ne ispadne da sam nešto negativno mislio.

 

Smajlić IRL!

 

251309_2195063675013_1199842835_2815746_6258909_n.jpg

 

 

Pohvale Mrgudu koji svaki put sve bolje vozi, naravno Foleru na top 4, organizatorima koji su složili stazu sa 7 zavoja (bolje valjda ne može), Kasukiju koji je vozio moj drugi AE86 bolje nego svoj AE86 :thumbsup: i svima koji su navijali!

Posebno hvala Generalu, Ranku, Mari, Risu.

Nemoj te zamjeriti ako sam koga zaboravio.

Nadam se da se ulaznica isplatila i da ste uživali.

Link to comment
Share on other sites

Nema nekog smisla da ja stavljam svojih tri i pol fotki tako da evo samo ove s nekom pozadinom :D

 

Brklja .. "greb, greb ... 'em ti znoj i vrućinu ... sve se uljepi..."

 

GyIDUL4QEcOsk-F389XGPiCauq5uviAAwCNOqVYQNt0?feat=directlink

 

Nakon nešto slabije vožnje

 

f1_JkZJc-roH3jgFmixXOiCauq5uviAAwCNOqVYQNt0?feat=directlink

 

Usljedio je pogled "e sad ću da mu je.. ma.. "

LDlfGxjAkDr_moXYQMUuJCCauq5uviAAwCNOqVYQNt0?feat=directlink

 

Auto bez vozača?

IE8Vbs-1sp-ZegT20sQOSyCauq5uviAAwCNOqVYQNt0?feat=directlink

 

Nema više :)

Valjda rade slike, ja mogu napravit upload ali ne mogu gledat slike :(

Edited by Markus
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...