Jump to content

Gewinde pitanje


Recommended Posts

Moj golf ima fi gewinde 50mm jer svi ispod 1.9 dolaze sa 50mm,a iznad 1.9 sa 55mm fi gewinde.sad mene zanima dali postoji kakav nacin da se na moj golf stavi gewinda sa 55mm dosljedom,a da nema nekaj puno kemijat i mjenjat dosta toga?

Link to comment
Share on other sites

Glavcina jedna prek oglasa je 150 eura kaj mi zvuci dosta.kolko za kljesta mexx?

@ exfreerider imam veci i povoljniji izbor gewindi u 55mm kolko sam vidio po ebayu i forumima..

 

500kn ispravna su skroz,samo na jednoj treba promjenit gumicu onu oko klipa

Link to comment
Share on other sites

kaj pak sad...ne valja raceland vise??? koja marka te zanima ak se smije znati??

 

raceland je kolko para tolko muzike to sam uvijek govorio tak da svoju su svrhu za jednu godinu korištenja ispunile i sad je vrijeme za nove i kvalitetnije gewinde jer mi je dosta osjecaja ko da se na dasci vozim (starim pa trebam nekaj udobnije) :)

Link to comment
Share on other sites

raceland je kolko para tolko muzike to sam uvijek govorio tak da svoju su svrhu za jednu godinu korištenja ispunile i sad je vrijeme za nove i kvalitetnije gewinde jer mi je dosta osjecaja ko da se na dasci vozim (starim pa trebam nekaj udobnije) :)

 

Aj sad ovo copy paste i lijepo tamo napisi na vwcc onim svim seljoberima koji tvrde da je to bruuuuuutalnoooo . Raceland...to buraz :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Aj sad ovo copy paste i lijepo tamo napisi na vwcc onim svim seljoberima koji tvrde da je to bruuuuuutalnoooo . Raceland...to buraz :rofl:

 

zašto in ti ne napišeš ovo nego ode kenjaš?:doh:

 

a šta se tiče raceland-a meni osobno su ajme majko al šta kažu ljudi koliko para toliko muzike :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

raceland ti je koda si dva profila zavario na vilice.ugl nemoze se pljuvati po njim jer doslovno vrijedi toliko koliko i kostaju,ali nemojte ih usporedjivati sa ostalima tipa kw il eibach ,to neide!

 

+1 :)

 

Ja se furam evo već treću godinu na gewindama za 2xxx kn i za te pare... :notworthy:

 

Al sve me više zanimaju Bilstein B14 npr, ima slučajno tko kakve cijene? :)

Link to comment
Share on other sites

raceland.....za te pare su ok i konkuriraju bez beda gewindama do 4000kn

 

osobno samo KW ....imao na svom autu i znam o ćem pričam.....djuka1984 se vozio u mom autu i nakon toga uzeo D2.....imam filing da ih i dan danas prodaje :) a ako ne onda ih je dao u bescjenje....

 

tako da ili KW ili bolje ostati na raceland

a ove kemije sa 50 na 55....idi bre pa se leči....:D

nhf

Link to comment
Share on other sites

raceland.....za te pare su ok i konkuriraju bez beda gewindama do 4000kn

 

osobno samo KW ....imao na svom autu i znam o ćem pričam.....djuka1984 se vozio u mom autu i nakon toga uzeo D2.....imam filing da ih i dan danas prodaje :) a ako ne onda ih je dao u bescjenje....

 

tako da ili KW ili bolje ostati na raceland

a ove kemije sa 50 na 55....idi bre pa se leči....:D

nhf

 

Sve kaj si rekao stoji,vozio sam se u autu kaj ima kw v2 i odlicne su gewinde al su i skupe tak da jbg kaj je tu je..

Link to comment
Share on other sites

zašto in ti ne napišeš ovo nego ode kenjaš?:doh:

 

a šta se tiče raceland-a meni osobno su ajme majko al šta kažu ljudi koliko para toliko muzike :thumbsup:

 

Zato sto sam to napisoa vec 29384739487 puta a ljudi misle da sam glupan umisljen jer sam dao pazi 5500kn za gewinde. Jebo te led e :frusty:

 

Jaj kupim jom za 150e i jeben je a ti za 5500kn ovo hahaha

 

 

 

Eto zbog toga vise nemam volje..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...