Jump to content

C-Mod akcije


mislav

Recommended Posts

Daj mi reci da li imaš ti kod sebe, treba mi za vučnu službu, bočno osvjetljenje (po 3 sa svake strane) u žutoj boji, LED i gabaritke za kraj (2 komada) sa prednje strane bijele (kada se u retrovizor iz kabine gleda), a sa zadnje crvene, isto LED? Jel znaš o čemu uopće pričam, jer i sam kada čitam kaj sam napisao, nema mi baš previše smisla... :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 149
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Mislav, koje su ti max distance za Audi A4 B6? Na stranici sam vidio samo 16 i 20 mm, te koje su cijene?

 

I kako je kod tebe što se tiče sistema uzmem distance i one mi stružu, je moguće zamijeniti za manje ili?

Link to comment
Share on other sites

@fabioso: nešto smo dobili daljinaca

@kiki: znam na šta misliš, ali nemamo mi to u ponudi :)

@veky: biti će 10 i 20 mm, trenutno ih nemam jer i to kasni (talijani). možemo ti mi staviti na auto, pa vidjeti di smo i da li struže...pa zamjeniti ako treba.

Link to comment
Share on other sites

@veky: biti će 10 i 20 mm, trenutno ih nemam jer i to kasni (talijani). možemo ti mi staviti na auto, pa vidjeti di smo i da li struže...pa zamjeniti ako treba.

 

Super. No veće od 20 mm nemaš? Mislim da mi treba za zadnji kraj 25 ili 30 mm a naprijed cca 15mm. Htio bi staviti max koliko ide.

 

Kad očekuješ da bi trebao imati distance?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ej mislave. Astra G Coupe 2.0 16v turbo, 2001.g AP sportkit amortizeri i opruge, mislim da ona manja varijanta je bila kad sam bio kod tebe 35 40 spusteno. koliko novaca i kolko bi se čekalo? moze i na pm. hvala ti unaprijed :)

Link to comment
Share on other sites

ej mislave. Astra G Coupe 2.0 16v turbo, 2001.g AP sportkit amortizeri i opruge, mislim da ona manja varijanta je bila kad sam bio kod tebe 35 40 spusteno. koliko novaca i kolko bi se čekalo? moze i na pm. hvala ti unaprijed :)

 

2.475 kn, 40/30, 7 dana ;)

Link to comment
Share on other sites

selenigolf4.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

meni trebaju 221077,221072, za lijevu i desnu stranu naravno, i za zadnji kraj mi trebaju 2 kom, al ne mogu nać shemu.. ;)

 

može cijena..:) i koliko cca treba da dođu, plaćam unaprijed.. ;)

 

2x 221077B 127 kn/kom

2x 221072B 76 kn/kom

2x 221246B 199 kn/kom

 

sve zajedno 804 kn. cca 10 dana ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...