Jump to content

C-Mod akcije


mislav

Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

doggy> ako je mislav na godišnjem da ga ne čekaš...

 

ovisi koje godište su ti amortizeri. ja sam ga pitao za svog, isto mi tebaju mekše, uglavnom, 2009-te su prešli na drugi promjer opruga (ne sjećam se je li veći ili manji) i te starije više ne može dobiti

Link to comment
Share on other sites

Jeste dobro namjestili rebound? Da niste španali oprugu na prstenu kad ste rihtali visinu auta?

 

dobro je namješteno, nije španana opuga, ali su amortizeri za 250kg težeg gti-ra s oprugama 7kg fr, 5 kg rr, meni treba 5/3kg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

koji vrag je s cmodom :D

 

naručio sam prije cca 10 dana distance...pa nis nije doslo, da bi mi prosli tj. rekli da salju, jer su ih izradili "danas"...do danas nista nije doslo...

na mail nekada odg, nekada ne(na zadnji nisu, u kojem sam pitao dal salju ili da uzmem drugdi...)

 

 

e sada nebi htio konj ispast, pa da mi dodje paket, a necu da preuzmem...a opet htio bi distance, jer ih imam na drugom mjestu "odmah"..

 

 

tko uopce cita mailove? pa odg kada mu se da :D...

Link to comment
Share on other sites

necu zivkat...da ne smetam ljude u poslu.

 

poslao sam u mailu ako nisu napravili, da ih ni ne tokare jbg... i necu preuzet paket, da dodje, jer 10 dana je posteno...prije bi mi sa ebay doslo.

Da im je u interesu prodat, kontaktirali bi oni mene...odg bi na mail(jer ocito da odg. kako im se da)

 

 

case closed...narucujem od drugih, pa cemo vidit koliko budem cekao :D

Link to comment
Share on other sites

To je odnos prema kupcu, ja sam covijeku u 1 ujutro iz kafica isao otvorit cvjecarnicu za buket jel se zapio s ekipom sa posla, a zena luda.

Drugi dan me htio vodit na cevape jel je zena bila veselija neg da je na vrijeme dosao doma :lol:

Sreca da je bio slozen buket, jel da smo nas 2 onak pijani isli slagat buket, to bi bio lom :lol:

Link to comment
Share on other sites

evo da zavrsim svoju etapu poslovanja.

 

stigle distance

 

 

cijena 490kn(sa popustom 440kn)

 

+ postarina koja se vratila je bila kao neke 63-4kn..(sto sam rekao podmiriti, mada za to sam najmanje ja kriv-bar sam tako mislio)

 

 

danas stigle cijena 500kn + postarina 23kn...

 

 

 

e sve bi bilo super, da je paket bio u gs, paket nije uopce bio u gs, na moje ime(provjereno danas-mali grad, pa se lako pita...iako imam problema sa postarima)...al sam platio(svoj "dug"), da ne ciganim.

nisam glup da ih ne preuzmem kada sam cekao ko konj i sazivao svaki dan(da bi mi se jucer-kada sam objavio na forumu-javio mislav i jos mene "okrivio"..inace nije bio raspolozen za odgovaranje..)

 

 

ja sam sve u svemu zadovoljan da sam ih se napokon dokopao.

 

prije svega iskreno(jbs 60kn)...tko je mulja ja ili cmod ili posta...zaboli me...al posta ne vraca tako brzo paket. a ja sam cekao i cekao da vidim hocu dobit.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...