Jump to content

Jel ima netko iskustva sa HH0


Recommended Posts

prijatelj koji radi za steyer motors (valjda se tako pise) poceo je ugradivati u jahte, dobiio koncesiju za plovila kapetanije na razini hrvatske (ministarstvo ga gura i subvencionira). sada su u pregovorima sa osjeckim gpp i izgleda da do kraja godine ide HHO u sve autobuse... ima jos i par velikih firmi koje hoce istu stvar u svojim radnim strojevima/generatorima/traktorima/kamionima...

 

sama stvar da steyer stoji iza toga, odnosno da oni ugraduju ocito znaci da vise to nije djecja igra i da necega u tome ima. u njihovim test vozilima (neke jahte, nemam pojma koje, ne kuzim se u to; bmw 320i 2007, bmw 318i 2008, kangoo dci) i jos par kojih sam zaboravio imaju izmjerenu ustedu od 30%. navodno i dosta vise ali su se ogranicili "samo" na 30%...

 

sve ove informacije su mi prenesene direktno od covjeka koji je u steyeru zaduzen za to pitanje ali sam svojim ocima nisam vidio nista...

 

i prije par dana je bilo negdje na moru neka svecana prezentacija, pustanje u pogon prvog plovila kapetanije s tim sustavom...ono, ministar, neke glavonje i tako to...

 

edit:

njihov sustav se po principu rada bitno razlikuje od ovih ostalih koji su kruzili po internetu...

Edited by gmajna
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...