Jump to content

WG vratašca pitanje


Recommended Posts

Prije svega hvala GonziT5 koji mi je bez razmišljanja ustupio 0.63 kućište na probu pa ako bude dobro ostaje na mojem autu ! :notworthy::notworthy:

 

E sad pitanje:

 

Da li je ovo normalno ?

 

 

 

Da to malo dam prebrusiti ?

 

Kada plinovi idu kroz turbinu, da li je onda moguće ovako nešto ? Jer iz priloženog se vidi da kada lagano napnem tanjurić, da više ne zapinje. U takvom položaju bi trebao biti kada kroz turbo struje plinovi. Tanjurić je cijeli labano napravljem, s razlogom, sve je od jednog komada i nemoguće je da se razlohalo, dakle takvo je bilo tvorničko i tako je dizajnirano. Ima netko iskustva s ovakvom stvari ?

 

I koliko se meni uopće na 1.5 bar ova vratašca otvaraju, možda niti par mm ili toliko da može zapeti ? Jer kad se lagano otvori onda nemre zapet nikako, samo kad se jače otvori

 

Kad sam ovo vidio mi je prvo palo na pamet da je meni WG cijelo vrijeme otvoren samo brijem da sam u krivu jer da je ovoliko otvoren nebi napuhao brijem ni preko 0.5 bara ako i toliko

Edited by Mario_S3
Link to comment
Share on other sites

Neznam kako ti je uopće palo na pamet da na GT3076R ideš staviti interni WG...

 

Mi svi stavljamo vanjske WG jer su baš cool i izgledaju opasno, i jer imamo brdo dodatnih cijevi i komplikacija već oko toliko komplikacija sa cijevima na turbu...

 

Znači puno je bolja kombinacija sa manji kučištem i većim vanjskim WG..

Link to comment
Share on other sites

Neznam kako ti je uopće palo na pamet da na GT3076R ideš staviti interni WG...

 

Mi svi stavljamo vanjske WG jer su baš cool i izgledaju opasno, i jer imamo brdo dodatnih cijevi i komplikacija već oko toliko komplikacija sa cijevima na turbu...

 

Znači puno je bolja kombinacija sa manji kučištem i većim vanjskim WG..

 

Ovo je isto kao da imaš vanjski WG, pregrađeno je

Link to comment
Share on other sites

Ovo je isto kao da imaš vanjski WG, pregrađeno je

 

nije i nikad neće biti isto...

 

Uzmi u ruku vanjski WG pa će ti biti jasno zašto..

 

Da je daleko jednostavnije gore staviti interni WG, jeste. Da je bolje, nije...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...