Jump to content

www.daljinsko.com


Karlo2.0

Recommended Posts

to ti je neki frajer što preprodaje robu sa ebaya... ja sam mu davno radio web stranice (još 2007), na kraju frajer nije htio platit pa sam mu ih skinuo a on je stavio neki free template...

pitanje dal to još uopće funkcionira, pogledaj dolje na dnu stranice, stavio je copyright (što je ironično obzirom da je sajt iskopiran) 2007 godine... dakle 4 godine stranica nije updejtana

Link to comment
Share on other sites

Decko koji je kupio auto od mene,slomio je zadnji branik i kupio sa njuskala branik koji je 4 cm premali,a ovaj iz daljinskog je to potvrdio i reko da ga ne zanima i ne zeli vratit lovu niti nista,samo se bahati,a ovaj moj kupac je i onakO dosta lud sam po sebi!

Link to comment
Share on other sites

a sta fali c-modu? za njega ba znas pouzdano koji su kiksovi , ima par tema na ovom forumu :) hahahah

 

 

preporuka za mislava, c-mod, vec godinama suradjujemo samo mu zamjeram da nije dosao do mene sad kad je bio blizu, pa da se napokon upoznamo uzivo :):);)

Link to comment
Share on other sites

a sta fali c-modu? za njega ba znas pouzdano koji su kiksovi , ima par tema na ovom forumu :) hahahah

 

 

preporuka za mislava, c-mod, vec godinama suradjujemo samo mu zamjeram da nije dosao do mene sad kad je bio blizu, pa da se napokon upoznamo uzivo :):);)

 

:D :thumbsup:

mi ne prodajemo plastike, pogotovo ne 4 cm premale ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...