Jump to content

smart 450 automatic - kako ga vratit u neutral?


Recommended Posts

frendu se danas zapalio smart (izgleda xenon napravio pizdariju) i dio instalacija je poceo gorit oko fara. skinuo sam odmah klemu i ugasili vatru, ali sad ga treba nekak stavit na slepu.

vratio sam nazad klemu medjutim auto ne pali, i nemozemo ga izbacit iz brzine. jel se moze sta mehanicki napravit?

jerbo strah me da ak ga na silu dignemo na slepu da ne podrobi getribu...

Link to comment
Share on other sites

Frend mi radi u volvu pa mi je pričao kako to tamo rješavaju.... Skine plastiku neku oko mjenjača i sa šarafcigerom ili olovkom odblokira neki vrag i onda ide normalno... Neznam da li se tako može i na smartu...

Link to comment
Share on other sites

Ne možeš nikako nego sa kontaktom.

 

kad upali kontakt tamo u kucici di pokazuje u kojoj brzini je samo pokazuje - i to blinka. probali smo sa kocnicom i ostale kombinacije al nejde

 

pugi: nije, od drugog frenda. ardijev je manualac normalni

 

ak nece nikak ic budemo stavili nest ko skejt pa ga na tome onda popest na slepu

 

jbt tak je jako planulo, da je nije odma skuzio zgorio bi cijeli auto za 10min

Link to comment
Share on other sites

btw: za sve.... ja sam sreca na vrijeme uvidio da je smartu medju ostalim manama mana i prekidac od svjetala, tj. nije dovoljno kvalitetan, i nekad se pocme grijat i cuje se u njemu zujanje kao da nije dobar spoj na prekidacu.....ja sam to rijesio sa ugradjivanjem dodatnog releja od 30A na svjetla, to vam slozi svatko tko iti zna kako relej funkcionira.... to bi bila preporuka za sve koji ugradjuju xenon jer time otklanjaju mogucnost da im se xenon nece upaliti....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...