Jump to content

integrale pogon na običnu deltu?


Recommended Posts

nema tunela ni kod 1.6hf turbo

mislim da je pametnije kupit ovo nego išta radit oko obične delte

http://www.njuskalo.hr/auti/lancia-delta-hf-4wd-oglas-2018498

 

ne kupujem aute koji nisu prosireni :lol:

 

vise mi pase ova varijanta http://www.njuskalo.hr/auti/lancia-delta-integrale-td-unikat-jedina-hrvatskoj-oglas-2915514 pa onda kemija oko motora i pogona

Link to comment
Share on other sites

ma daj :lol: pa ta proširenja ćeš naći prije ili kasnije

ova hf4wd će i vrijedit kad se uredi,pogotovo ako ostane originalna,ne bi joj ja ni stavljao proširenja :)

 

a drugačije su vjerojatno i mulde,4x4 delta je kruća bar malo

mada su sve fušeraj i svaka puca,previše je posla iz obične napravit uredan 4x4

Edited by Tihomir
Link to comment
Share on other sites

Razlika je jedijo u tunelu kardana i u podnici otraga. Ostalo sve isto.

 

nisi me bas utjesio :lol: htio bih nekad deltu al nikak da nadjem neku jeftinu :o (ona zuta za 7k mi je isto nekak li-la.. nije puno a nije ni malo za nedovrsen auto..)

Link to comment
Share on other sites

otpili se podnica i tunel , te se preabce sa ove koja ima pogon. znači kad kupiš integrale pogon i uzmeš i tunel i podnicu, tako je slagao moj poznanik dedru, ja sam bio prisutan kod toga. ako nemaš podnicu i tunel, onda ćeš morat kemijat, ali nije ništa straašno. da se lijepo i uredno složit. podnicu je lakše napravit od tunela, samo kvalitetan lim i na njega diferencijal...

Link to comment
Share on other sites

mi smo sa oobične dedre slagali integrale dedru, samotorom pogonima i difenrencijalom, samo smo kombinirali podnice. (rezali varili) delta nema isti pogon kao dedra, a i ne pašu mjenjači. ali koliko mi je poznato da lo bi se na običnu deltu složit pogon od dedre, samo što bi streablo kratit kardan jer je nešto duži...(ovo čisto nagađam)

Link to comment
Share on other sites

mi smo sa oobične dedre slagali integrale dedru, samotorom pogonima i difenrencijalom, samo smo kombinirali podnice. (rezali varili) delta nema isti pogon kao dedra, a i ne pašu mjenjači. ali koliko mi je poznato da lo bi se na običnu deltu složit pogon od dedre, samo što bi streablo kratit kardan jer je nešto duži...(ovo čisto nagađam)

 

 

Na običnoj dedri netreba ama bas nista prekrajat za napravit integrale, sve pashe na saraf. Samo prebacis sa jednog auta na drugi. Dedra i coupe su skoro isti auti, ja sam samo rezervar prebacio u bunker i otpilio 2 cm udubljenja za rezervni kotac da bi sve stalo gore.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...