Jump to content

**Croatian drift challenge rd. 3 Final round 2011** - Zagreb


Brklja

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Evo da se i ja javim.... :lol:

 

Brate mili još me drži adrenalin, odvozio sam puno bolje od mojih očekivanja....

Kvalifikacije odvoziti i imati više bodova od Zaxa, Toninha, Ozya, Brklje, Šoraka...-NEPROCJENJIVO

S obzirom da mi je ovo tek drugo natjecanje ja sam perprezadovoljan a pogotovo sa twin vožnjama koje do jučer nikad nisam probao...

 

U twinu sa Gostinčarom (pobjednik u 6.mj u Zagrebu) dobro sam se držao, warm up vožnju sam odvozio idealnom putanjom za njim- nisam mogao vjerovati.

1. vožnju sam ušao njemu preblizu i to me koštalo masno, da neudarim u njega udario sam u gume ali to me nije spriječilo da nastavim vožnju za njim.. opet sam ga uhvatio na srednjem djelu staze i klizao sam mu par cm od vrata, tu vožnju me dobio 9:1 jer sam se zabio :dance3vs1:

2. vožnju ja idem prvi, ulazim u zavoj on mi skida prašinu sa auta, odvozim idealno ali on me pratio u stopu... rezultat 5:5

Znači 5:5 sa jednim od boljih driftera na ovim područima, sa čovjekom koji više godina vozi drift nego ih ja imam... opet NEPROCJENJIVO

 

Žao mi je kolega Brklje koji je imao peh sa letvom i ostao bez serva pa nije mogao dobro odvoziti...

Svaka čast cijeloj ekipi i organizaciji koja je svaki put sve bolja i bolja...

 

Vidimo se sljedeće godine, nadam se da ću uspit složit "novi" auto...:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Nikad do sad nisi tak dobro odvezo event :)

Svaka čast, uzeo si u naslijeđe dobar auto, odlično voziš ...a bome dobit Gostinčara za prvi twin je jebeno ... i otvorila ti se vrata od rezervara dok si udario u gume :) na autu nema neke štete, jel?

Link to comment
Share on other sites

Nikad do sad nisi tak dobro odvezo event :)

Svaka čast, uzeo si u naslijeđe dobar auto, odlično voziš ...a bome dobit Gostinčara za prvi twin je jebeno ... i otvorila ti se vrata od rezervara dok si udario u gume :) na autu nema neke štete, jel?

 

Ma nema štete, bok se udubio, kad sam došao u box neko od prijatelja je otvorio gepek i valjda udario šakom i sve se vratilo kako je i bilo... :D To je ipak kocka majka :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pederu, prvo čestitke iznenadija si me :thumbsup: a jel' kurilo ono ili te drkalo opet?

 

Složit novi auto kažeš, bit će živaca po garaži :D

 

Hvala brate....:thumbsup:

 

Prvih par krugova je sve bilo ok, ja se ponadao da smo rješili kad ono k... Zatrokira u srid boka majku mu njegovu :doh:

 

Eee nova kola ako Bog da... :clap::clap:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

...a jeste carevi, nitko osim valjda jednog djela ljudi to vas pol ne razumije o čem pričate .. to špere, to karbon, to nissan ... ovo ono :)

Svaka čast na svemu, šteta što smo sad na stand by do 6. mjeseca da se opet malo družimo po natjecanjima ... :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...