Jump to content

ESP/ASR System Faulty


Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...
druga ona gora a iskreno realna je blok od Abs-a...e tu onda se iz smijeha prelazi u plač...

 

ja se kladim na senzor abs-a

 

Bravo momci, osvojili ste popravak u vrijednosti od 10.000 kn (DESET TISUĆA) krznenih životinjica.

 

Danas napravila dijagnostiku, ne može se kupiti samo senzor, nego se mora kupiti cijeli blok (za druge aute se može kupiti posebno, za moj (naravno) ne može), rabljeni blok ne dolazi u obzir jer će se desiti ista stvar, pa smo jednostavno zaključili da se auto ne bude popravljao, vozit ću se bez ESP-a i pusa bok.

 

Veliko hvala Belinićima! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Bravo momci, osvojili ste popravak u vrijednosti od 10.000 kn (DESET TISUĆA) krznenih životinjica.

 

Danas napravila dijagnostiku, ne može se kupiti samo senzor, nego se mora kupiti cijeli blok (za druge aute se može kupiti posebno, za moj (naravno) ne može), rabljeni blok ne dolazi u obzir jer će se desiti ista stvar, pa smo jednostavno zaključili da se auto ne bude popravljao, vozit ću se bez ESP-a i pusa bok.

 

Veliko hvala Belinićima! :thumbsup:

 

ma daj ne seri... pa za moj je bio 300 kn cca zadnji desni... ista greska mi se javljala... jel ti radi abs?

Link to comment
Share on other sites

ma daj ne seri... pa za moj je bio 300 kn cca zadnji desni... ista greska mi se javljala... jel ti radi abs?

 

Da, RADI ABS, kao što sam i napisala na stranici prije. :)

I ne serem. Blok košta 9.xxx kn i ne može se kupiti samo senzor za moj auto, nego se mora kupovati cijeli blok.

 

Sjecas se da sam ti rekao da ti je to otislo i da tolko kosta? :(

 

Ajde, ajde, stavljaj mi još malo sol na ranu... Nisi dugo. :D

Link to comment
Share on other sites

Sreco nabavi polovni i stavi ga gore od mojih ga nitko nema...to se da uparit bez problema preko proxie...auto je govno nazalost samo takvo...samo moras pazit da je ista oznaka kao i na tvome bloku

 

Thanks kaj si zvao. :thumbsup:

Dalje sve znaš, objasnila sam ti preko telefona. :D

 

Tako je nađi rabljeni i riješen problem ;)

 

Dakle:

 

rabljeni blok ne dolazi u obzir jer će se desiti ista stvar
Link to comment
Share on other sites

I ne serem. Blok košta 9.xxx kn i ne može se kupiti samo senzor za moj auto, nego se mora kupovati cijeli blok.

 

 

 

 

 

Vjerovatno je riječ o senzoru tlaka ulja u sistemu (a ne senzor broja okretaja kotača) koji se redovito nalazi unutar samog bloka i nemože se zasebno promjeniti.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...