Jump to content

reparacija nosaca motora


Patrik

Recommended Posts

očito ne znaš kako se kreću cijene OEM nosača, osobito na japancima.. :no2:

 

reparirani su oko 50% jeftiniji, ne nužno i lošiji..

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ENGINE-MOUNT-HONDA-ACCORD-90-95-REAR-MANUAL-TRANSMISSIO-/250876808351?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Make%3AHonda|Model%3AAccord&hash=item3a696c4c9f

 

???? taj?

 

pa ne odlaze svakih 5 minuta ,kolko je posla skinut ga i stavit novi nazad kak vam se da kemijat?

Link to comment
Share on other sites

orginalni dijelovi na 20 godina starom autu :thumbsup: genijalno....

 

gle, namijenjao sam ih se i mogu ti reći da su svi ovi tipski koji se prodaju gotovi veliko sranje, onda treba ili oem nosač ili reparirati svoj kod dobrog majstora..

 

ali ti to već znaš..

 

JJ ključna je stvar dobar majstor, ali masa ljudi zamijeni samo jedan, a drugi koji je loš ne i normalno ovaj se novi brže razloha i onda majstor ne valja.. to se posebno odnosi na prednje i zadnje nosače..

 

btw, za moju mazdu je jedan 1200 kn (malo gume i žebeleza), ostali čak više, tak da.. treba to kruto povezat, nek vibrira lol :lol:

Edited by killuminati
Link to comment
Share on other sites

Znam da mogu bit losiji od orginala, al nemres mi rec da ce se raspast u godinu dana. Mislim da je pouzdaniji "kineski poluproizvod" od naših "majstora".

 

To sto ova gamad od nasih trgovaca lupa marze za popizdit i meni ide na jetra.

Najsmijesnije mi je kad mi je jednom ispalo duplo jeftinije kupit amortizere za auto iz engleske nego kod nas u ducanu. :doh:

 

Ako ti nije jako hitno nabavit neki dio, isplati se prorostat malo po ebaju, poneki ducan iz engleske s webstranicom, platis prek paypala, posalju ti doma postom.

Engleska ima daleko najeftiniju poštarinu do 2 kile.

Link to comment
Share on other sites

Znam da sam negdje vidio da ako se nije raspao skroz, zapuniš ga lijepilom za šajbe...

 

Možeš ako se i skroz raspao....skine se, ocrta na papiru položaj bolcne te se ispuni sa poliuretanom...tj ljepilom za šajbu....trajan je, ok je, no i tvrđi u odnosu na oem

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
ovo dižem jer me zanima tko osim Anđelka reparira nosače?

 

 

stvar je u tome da za Rover 620SDi nema nigdje za nabaviti, ako netko zna di bi se mogli nabaviti neka napiše, unaprijed hvala :)

 

Prijatelj uzima dijelove za Rovera odavde:

http://www.oglasavanje.info/index.php?subaction=showfull&id=1259351806&archive=&start_from=&ucat=3&skok=mapaweba

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...