Jump to content

Osvjetljenje unutrasnjosti fabije problem.


Recommended Posts

NAjme krepao mi je do kraja akomulator na fabiji, i zamjenio sam ga drugi sve 5... ali osvjetljenje mi je kao utisano , ne svejtli kako je bilo.

Imam prekidac s kojim reguliram svjetlinu ali on je na full i probao sam smanjit i pojacat par puta on funkcionira, i jucer sjedenm u auto i odjednom osvjetljenje super svjetli, i zgasim auto vratim se nakon par min i opet isto ugušeno svjetlo.

I balasti su vjerovatno prdnuli od kad je nestalo struje u akomulatoru jer mi konstantno titraju lampe nekad krepa desna nekad lijeva i nekad rade bez problema.

 

Da nije zbog balasta problem sa osjetljenjem? Da ne gutaju puno struje od kad su u banani?

 

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

mislim da nakon 5 dana bi akumulator već bio poluprazan

 

nisi kleme provjeravao? ne slušaš me :)

 

hahaha zapovjedaš? :) Pogledao, sve fino zategnuto :)

Auto na akomulator pali na zub! Mjuza drapa svaki dan svjetla popaljena, ali jendi mi se prugusilo osvjetljenje unutra auta, i eto jucer je zasvjetlilo kako treba , zgasio i upalio auto i oslo opet kvragu... Jebo sve razmisljam da nije taj prekidac za svjetlinu prdno?

Link to comment
Share on other sites

hahaha zapovjedaš? :) Pogledao, sve fino zategnuto :)

Auto na akomulator pali na zub! Mjuza drapa svaki dan svjetla popaljena, ali jendi mi se prugusilo osvjetljenje unutra auta, i eto jucer je zasvjetlilo kako treba , zgasio i upalio auto i oslo opet kvragu... Jebo sve razmisljam da nije taj prekidac za svjetlinu prdno?

 

vidim da me ignoriraš, moram tako :P

 

ajd po multimetar, mjerit napon :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...