Jump to content

F1 Singapore 2011


Veky

Recommended Posts

Solidna trka - Vettel je vladao od prvog do zadnjeg kruga.

Katastrofalan start Webbera i Hamiltona, onda se Hamilton progurao do Masse, okinuo ga splitterom i Massi se probusila guma a Hamilton je morao mijenjat splitter, i mislim da je pao na 18.mjesto. I onda se opet cijelu utrku gurao naprijed, isao je jako dobro - pravi borac. :)

Schummi je iz niskog leta i pokusaja pretjecanja zavrsio u visokome letu i ogradi, pa je na stazu dosao SC i istopio 30ak sekundi Vettelove prednosti, no izmedju njega i drugoplasiranog se naslo par bolida koji su imali krug zaostatka, pa je Vettel na crti poslije izlaska SCa imao 9 sekundi prednosti.

 

Do kraja nista znacajnije, Button je zadnjih 10ak krugova stisnuo i radio 0,5-1,5 s bolje vrijeme od Vettela, ali mislim da je Vettel Rutinski odvezao utrku.

 

Eto - na eventualnim greskama se ispricavam jer pisem s tulifona :)

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast hamiltonu, tip grize i grize.. Ali mi nije jasan potez schumahera, ono je meni izgledalo kao amaterska greška i katastrofalno loš proračun... Vettel je dosadan :D

 

pa lik je puštao gas na neočekivanom mjestu a ovaj mu bio na pola metra

Link to comment
Share on other sites

I meni se čini da je pustio gas, iako na kraju nitko nije odgovarao za incident...

 

Al najjači mi je crnac, dok svi ostali imaju 2 odlaska u box, on ima 4 i još odradio kaznu prolaska kroz box i na kraju zgura sa 18og mjesta na 5... Respect!

 

Inače dosadna trka, većinu vremena prvih 5-6 imalo po 5-10 sekundi jedan između drugog i svaki vozi za sebe.

 

Bilo bi zanimljivo da je onaj lik pokupio Vettela u boxu, zamalo se zabio u njega.

Link to comment
Share on other sites

I meni se čini da je pustio gas, iako na kraju nitko nije odgovarao za incident...

 

Al najjači mi je crnac, dok svi ostali imaju 2 odlaska u box, on ima 4 i još odradio kaznu prolaska kroz box i na kraju zgura sa 18og mjesta na 5... Respect!

 

Inače dosadna trka, većinu vremena prvih 5-6 imalo po 5-10 sekundi jedan između drugog i svaki vozi za sebe.

 

Bilo bi zanimljivo da je onaj lik pokupio Vettela u boxu, zamalo se zabio u njega.

 

hamilton je napravio što bi napravio i vettel i button i ta ekipa sa izrazito boljim bolidima od ostalih.

 

poigravaju se, redbull i mclaren nemaju konkurencije zapravo... ferrari tu izvlači malo alonso, a ovo ostalo je jad i bijeda.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...