Jump to content

Q: daljinsko paljenje


Recommended Posts

  • Replies 282
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Stavljanje daljinskog paljenja na auto bez alarma je poziv lopovima da ga maznu...

 

Lac, pošto vidim da radiš paljenje za 500kn, nemam ja ništa protiv da dečkima sa foruma ugradiš sms commander tako jeftino...

 

Dalje, jel staviš i ler senzor i zaobiđeš kod ključa za 500kn? :huh:

 

Netko me pitao za BMW 330 e90 sa onom kockom od ključa i start gumbom... Evo samo za info, jel znaš upaliti taj auto i koliko bi naplatio ugradnju za njega? Evo recimo SMSCommander pali nekoliko takvih auta, a ugradnju je radio Žac.... I sumnjam da ima još puno ljudi u svijetu koji će se prihvatiti tog posla...

 

Ljudi ne shvaćaju koliko je posla ugraditi alarm/paljenje, pogotovo na novijim autima... Lako je upaliti staru 'ondu koja od struje ima samo podizače stakala... Ali novu astru, majko mila... Ne kažem da je nemoguće, ali je vrlo teško. A BMW e90?! To nisu istine što smo radili da taj auto upali na SMS...

 

Mr.G prvo pročitaj šta me je čovjek pitao i di sam ja to napisao da ga to izadje 500kn??? daj pročitaj i tri puta nešto prije neko počneš bljuzge pričat.

Pod dva ne radi se o nekom kineskim modulima već od Viperom modulu za daljinsko paljenje Valet 551r znači čovjek je tražio modul za daljinsko paljenje bez alarma i za to je dobio ponudu. Valet 551r je inače entry level daljinskog paljenja od Vipera

http://www.drdetailshop.com/551r.htm

 

Advanced rst 774r košta 1800kn za keš u Kbz-u a ti i ja možemo sutra otić u Kbz da vidimo kak ćeš ti to platit 1000kn ja ti ga poklonim onda!!

 

Drugo netko je pitao za Iphone aplikaciju za sms comander već vidjeno al ne na sms comanderu već na Viperovim alarmima, aplikacija košta oko 30dolara godišnje koga zanima evo kako to izgleda

 

http://www.viper.com/SmartStart/

 

ak nekog neš zanima nek baci upit u inbox pa mu lijepo odgovorim jel mi se neda ovo pratit stalno:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Stara kanta iz profila, zanima me znaci privjesak za kljuceve sa gumbicima za otkljucat,zakljucat,dignut i spustit staklo i da radi neki cool bip zvuk kad otkljucava zakljucava ako je moguce. Eventualno jos da se upale pozicije na autu ko na ovim novim fensi autima da vidis doc do njega po mraku.

 

Centralno 2 vrata klasik alarm i modul za podizanje, bez spuštanja prozora s paljenem pozicija ili nekih drugih svijetala kad zaključaš auto cca 1500kn

Link to comment
Share on other sites

Mr.G prvo pročitaj šta me je čovjek pitao i di sam ja to napisao da ga to izadje 500kn??? daj pročitaj i tri puta nešto prije neko počneš bljuzge pričat.

Pod dva ne radi se o nekom kineskim modulima već od Viperom modulu za daljinsko paljenje Valet 551r znači čovjek je tražio modul za daljinsko paljenje bez alarma i za to je dobio ponudu. Valet 551r je inače entry level daljinskog paljenja od Vipera

http://www.drdetailshop.com/551r.htm

 

Advanced rst 774r košta 1800kn za keš u Kbz-u a ti i ja možemo sutra otić u Kbz da vidimo kak ćeš ti to platit 1000kn ja ti ga poklonim onda!!

 

Drugo netko je pitao za Iphone aplikaciju za sms comander već vidjeno al ne na sms comanderu već na Viperovim alarmima, aplikacija košta oko 30dolara godišnje koga zanima evo kako to izgleda

 

http://www.viper.com/SmartStart/

 

ak nekog neš zanima nek baci upit u inbox pa mu lijepo odgovorim jel mi se neda ovo pratit stalno:thumbsup:

 

advanced je obsolite... I košta 1800kn.. :huh:

 

Ja definitivno moram poskupiti, jer biti jeftiniji od advanced?! :huh:

Link to comment
Share on other sites

Lac koliko je komplet ovaj viper smart start sa ugradnjom u npr. golf 3, to gledam vec dugo po netu i dosta ga ljudi hvali, plus sto jos ima aplikaciju za android sto mi je zanimljivo. Onako ugrubo samo informativno me zanima

 

Nažalost u Hr više nema zastupnika za Viper alarme tako da je ugradnja moguća isključivo ako u svom aranžmanu nabaviš alarm

Link to comment
Share on other sites

Taj smart start je isti kurac ko i ovo moje preko sms samo sto su napisali fensy aplikaciju za iphone. Ja na androidu na desktopu imam par ikonica koje rade istu stvar. Unlock, paljenje, lock, spustanje prozora, lokacija auta, stanje auta. Doduse imam vise stvari nego ta fensi aplikacija.:huh:

Link to comment
Share on other sites

http://www.raptor.hr/index.php/auto-program/auto-alarmi/gsm-auto-alarm

 

pa onda i ti složi da bude fensi pa će ljudi shvatit ozbiljno

 

Ozbiljno?! :huh: Taj smartstart nije bio niti u planu kad sam ja to sve radio na SMS... :doh:

 

Ja neznam što je problem poslati

E (od engine) da ti se upali auto. Ili E 0 da se ugasi?! :huh:

Ili UNL (od unlock) da se otključa?

Ili Sec (od secure) da se zaključa?

Ili St (od Status) da vidiš stanje auta?

Ili H (od Help) da vidiš osnovne naredbe? Ili možeš pisati cijele naredbe ako voliš pisati, ili skraćenice kako sam napisao...

 

Ili ako imaš android staviš si widget na desktop koji automatski šalje predefinirane naredbe da ne moraš iste ponavljati?!

 

Sad je ta aplikacija za gayfon ozbiljnija od ovoga?! :drink:

 

Aplikacija je za sve smartphone uređaje ne samo za jafon...nema daljinskog al možeš preko pina isključit alarm.

 

Ima to sve SMSCommander... :D

Link to comment
Share on other sites

http://www.raptor.hr/index.php/auto-program/auto-alarmi/gsm-auto-alarm

 

 

 

Ozbiljno?! :huh: Taj smartstart nije bio niti u planu kad sam ja to sve radio na SMS... :doh:

 

Ja neznam što je problem poslati

E (od engine) da ti se upali auto. Ili E 0 da se ugasi?! :huh:

Ili UNL (od unlock) da se otključa?

Ili Sec (od secure) da se zaključa?

Ili St (od Status) da vidiš stanje auta?

Ili H (od Help) da vidiš osnovne naredbe? Ili možeš pisati cijele naredbe ako voliš pisati, ili skraćenice kako sam napisao...

 

Ili ako imaš android staviš si widget na desktop koji automatski šalje predefinirane naredbe da ne moraš iste ponavljati?!

 

Sad je ta aplikacija za gayfon ozbiljnija od ovoga?! :drink:

 

 

 

Ima to sve SMSCommander... :D

 

o čemu ti uopće, to ti s čega šalješ naredbe?

 

pa nisam blesav pisati sms poruke autu svakih malo, ili kako već to radi,

 

želim aplikaciju sa 6 ikona ili slično, a ne tamo neki sms-ovi kurci palci.

Link to comment
Share on other sites

G, mislim da je ljudima jednostavnije kliknuti lijepu sliku unutar aplikacije, nego tipkati sms poruku i "trositi" lovu na taj nacin. Malo ljudi ima smartphone bez nekog internet paketa, a tih par MB (ma i puno sam rekao) koje ce potrositi su jeftiniji nego sms poruka koju saljes svaki put kad palis/gasis auto. :)

Link to comment
Share on other sites

o čemu ti uopće, to ti s čega šalješ naredbe?

 

pa nisam blesav pisati sms poruke autu svakih malo, ili kako već to radi,

 

želim aplikaciju sa 6 ikona ili slično, a ne tamo neki sms-ovi kurci palci.

 

G, mislim da je ljudima jednostavnije kliknuti lijepu sliku unutar aplikacije, nego tipkati sms poruku i "trositi" lovu na taj nacin. Malo ljudi ima smartphone bez nekog internet paketa, a tih par MB (ma i puno sam rekao) koje ce potrositi su jeftiniji nego sms poruka koju saljes svaki put kad palis/gasis auto. :)

 

G to ne kuži i zato je tu gdje je sa SMScommanderom čiji je user interface zastario onaj tren čim je izašao na "tržište".

 

IMHO, a očito se to vidi i u prodaji.

Link to comment
Share on other sites

Rene, jesi ti cuo za sms wigetsoid? Ili speed dial?

Brze je okibuti speed dial tipku auta nego pokrenuti tu aplikaciju, pa dok se ona spoji. A meni je i tako sms besplatan. A kao sto sam rekao onu akciju koju cesto koristis nju stavis na poziv koji te nista ne kosta jer se auto ne javi. Ti znas sto jesuper sto nije. Da si probao koristiti sms com drugu bi pjesmu pjevao. Dario ima prastaru verziju sa okljastrenim mogucnostima pa jesuper zadovoljan.

Link to comment
Share on other sites

assamo za info, prva verzija smscoma je ugradjena 2001 godine u jednu kucu, gdje se kapija otvarala na poziv. A zadnjih 5 generacija koliko vodim evudenciju, negdje od 2006, smscom je ugradjen u preko 200 objekata, vecinom vozila.

Edited by mr_G
Link to comment
Share on other sites

OK.

 

Želim ti i dalje svu sreću sa proizvodom koji je na tržištu već godinama i s kojim si postigao značajan kako tržišni tako i financijski uspjeh, osnovao respektabilnu firmu/obrt te živiš od prodaje/ugradnje navedenog. :thumbsup:

 

 

;)

 

Da razjasnimo neke stvari. Smscommander nije proizvod nego kodno ime za prototip koji je moj vikend projekt, u slobodno vrijeme. Znaci ja sam financiram rd, a nemam tatu sa milijunima sumnjivog porijekla.

Nadalje, sa projektom ja nisam bio zadovoljan sve ove godine, iako su korisnici istog prezadovopjni. Zasto ja nsam bio zadovoljan? Zato sto mi proizvod/prototip nije izgledao dovoljno profesinalno.

Znaci razvio sam desetak generacija potpuno razlocitih proizvooda sa istom svrhom.

Predzadnji g5, napravljen prosle godine, je trebao biti finalni prototip koji ce ici u serijsku proizvodnju, no onda nakon razgovora sa ljudima koji rade serijski proizvodnju sam odustao od toga. I nastao je prije nekoliko dana G6 koji ce biti predstavljen i vdje.

Nakon sto sam uredjaj pokazao ljudima iz proizvodne branse i znanstvene, svi su odusevljeni dizajnom hardware kao sto sam i ja, jer je to sad apsolutno profesionalni proizvod, potpuno industrijski, i moze se raditi veliko serijski.

Znaci smscommander nije imao reklami, nije imao piar niti mqrketing, a ugradjen je u preko 200 objekata jer su me ti pjudi prakticki vukli za rukav.

 

Sada, nakon sto je hardware finalan, treba ishodovati papirologiju i software jos malo ispolirati sa stvarima koji su mi u todo listi i onda se nadam da ce izaci na trziste kao pravi proizvod.

No jos uviiek mi fali menadjer koji ce to sve odraditi, iako sam i to mozda nasao.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...