Jump to content

Opel Astra G, 1.4 - ne pali


Recommended Posts

Znaci radi se o Astri G linija, 1.4 twinport, 2008g sa nekih 20t km.

 

zadnjih mjesec dana auto jednostavno ne pali svaki put....

 

I to je najčešće kod prvog paljenja tog dana, ili ne upali nikako, ili tek iz 5-6-ntog pokušaja. A opet nekad ujutro upali..a poslje dok je topli nece!

 

Auto je bio kod Jambrišaka na pregledu/dijagnostici...sve ok... i ko za vraga onda je palio kako treba.

 

Uredno servisi odrađeni (svih dva u tih malo km), zamjenjene svjecice, ispitana pumpa, filter goriva... ali idalje isto.

 

Također auto na guranje upali bez problema.

 

Znaci ja ga idem sad verglat i nista... ni da bi... ono krene kao da ce uhvatit ali odustane... i ides ju upalit na guranac i auto upali bez problema.

 

Da li je itko imao takav slučaj ili nešta sl... jer auto je bio znaci na servisu, pregledan, testiran i sve ok pokazuje. Cak je ostao da prenoci i đubre ujutro upali bez problema.

 

I sad je kumu vec lutrija nekud ici sa autom...jer je pitanje jel ce ga moci upalit poslje!! :)

 

Slusam Vas... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Kako alnaser kad auto vergla??

 

... vrti se mašina kad okrene kljuc...ali ne pali... i nije da sporo vrti...vec jednako brzo kako treba!!

 

Da je alnaser ili nebi vrtio uopce, ili bendix nebi iskocio van, ili bi sporo vrtio... ili nesta... ovaj vrti kako treba!?

Link to comment
Share on other sites

kod ključa, immo jel ima?

 

Hoću reć, vrti al ne sastavlja?

 

Struje ima, očito ga zeza kod ili gorivo...

 

Bas to... ali opet mi nejde u glavu da na guranje upali....

 

Znaci ono ... da kontakt... popale se sve lampice... zavergla i on nista... ostavi kontakt...poguramo i upali i sve se lampice uredno pogase??

 

Znaci nije da je ugasio kontakt pa ga ponovno dao pa kao tu je on doso k sebi!!

 

I jos je bio na testeru... a valjda bi vidli da je imao neke greske i sl.. mislim ako ja na astri f iz 96 na onom displeju di je satmogu vidit greske moraju se mocividjeti i na astri koja je 12g mlađa!!??

Link to comment
Share on other sites

Meni A klasa nije htjela nekad, po hladnijem vremenu sve češće, nije htjela ni zaverglat a struje je imala. I mjenjao četkice i sve i opet isto, i kasnije prodao auto nisam ni skužio šta je...

 

Pug je bio verglao a nije palio kad je pumpa goriva zezala, al onda nije ni na guranac palio.

 

Zaboravio sam reć da je A klasa uvijek na guranac upalila, al s mjesta nije niti verglati htjela.

Link to comment
Share on other sites

el dio kontakt brave

 

hmmm...a kaj nebi onda npr kad okrenes kljuc bio auto mrtav...ne daje kontakt i sl., ni da proba verglat...??

 

neznam pa pitam...

 

Meni je na astri (f) pukao onaj pimpek na mehanickom djelu, pa sam neko vrijeme vozio tako da sam sarafcigerom okretao taj el dio brave, a kljuc mi je zbog koda visio na tom citacu koda kod brave :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...