Jump to content

V1 radar detektor pitanja


Recommended Posts

Neznam jel netko vec ovakvo nesto pita, ali ja ne mogu nigdi nac.

 

1) Zanima me ovaj Valentine One,V1, detektor, kolika mu je osjetljivost, tj na koliku udaljenost detektira izvor?

 

2) Ako netko prati ovakve stvari, ima li neki detektor na trzistu koji se pokaza boljim?

 

3) Znam da su jammeri zabranjeni, a detektori?

 

4) Ukratko, sta da kupim? :D

Link to comment
Share on other sites

Neznam jel netko vec ovakvo nesto pita, ali ja ne mogu nigdi nac.

 

1) Zanima me ovaj Valentine One,V1, detektor, kolika mu je osjetljivost, tj na koliku udaljenost detektira izvor?

 

2) Ako netko prati ovakve stvari, ima li neki detektor na trzistu koji se pokaza boljim?

 

3) Znam da su jammeri zabranjeni, a detektori?

 

4) Ukratko, sta da kupim? :D

 

 

1) Sve ovisi da li je Multanova na ravnici od 5km ili je iza nekih zavoja ili u usjeku, itd. Uglavnom i vise nego dovoljno da usporis.

2) V1 je ok jer se da ukomponirati sa LI-em . Bel STI Driver je tu negdje sa V1.

3) Sve je zabranjeno

4) Ako zelis uokmponirati V1 sa LI-em da ti radi zajedno onda ta kombinacija. Ako ne svejedno ti je..mozda cak i Bel bi uzeo ako neplanras imati LI

 

Neces fulati kako god .

 

 

Btw koja od opcija ti igra kod detektora ? Remote verzija ili windscreen ?

 

TJ misli da samo V1 nudi za sad remote izvedbu..

Link to comment
Share on other sites

Ako je vec po novom zakonu zabranjeno, onda bi nesto da se ne vidi na staklu.

Montirat to negdi da se ne vidi, a sebi indikaciju negdi po autu.

Prijedlog?

 

PS: Neradin pizdarije u prometu pa da mi ovo treba, ali previse san na cesti i svako malo neki policjot, cisto da izbjegnem "blesavo" zaustavljanje zbog voznje van grada 70kmh di je dozvoljeno 50kmh i tako to

Link to comment
Share on other sites

Ako je vec po novom zakonu zabranjeno, onda bi nesto da se ne vidi na staklu.

Montirat to negdi da se ne vidi, a sebi indikaciju negdi po autu.

Prijedlog?

 

PS: Neradin pizdarije u prometu pa da mi ovo treba, ali previse san na cesti i svako malo neki policjot, cisto da izbjegnem "blesavo" zaustavljanje zbog voznje van grada 70kmh di je dozvoljeno 50kmh i tako to

 

ima ti brklja onaj neki fensi jebeni koji je smjesten u braniku :)

 

Rremote verzija koja je u braniku dok ukabini imas ugmb za gasenje, stisavanje ili strelice koje pokazuju gdje je smjesten radar ako se nadoplati za to..

 

Da to je to uglavnom.

 

 

 

Ja bi za pocetak poceo sa LI-em. Ustedi ti puno novaca...vjeruj mi

Edited by SVEN
Link to comment
Share on other sites

A sta je LI :huh:

 

 

laser interceptor.

I ne preporucam LI+V1 verziju iz razloga sto se pojavljuju K band frekve i u Hrvatskoj, a onda necete mod durat tuljenje od senzora na trgovinama, osim ako LI team nesto ne isprogramira drugacije a zasad niko nije.

 

Zasad odvojeni sistem, slozis da radi samo na Ka (V1) imaš ga na njemačkom ebayu sa remote CD i remote sound. Pitas kolegu Pugija da doveze :notworthy: (narucis u slo)

Link to comment
Share on other sites

kakva je Skoda Octavia naspram BMW-a serije 3 ?

 

Oba voze, imaju opremu ...

 

... loša ti je usporedba... octavia i bmw oba voze... a samo V1 detektira multanovu, Cobra ne... znači bmw protiv razbijene škode koja nije u voznom stanju... :lol:

Link to comment
Share on other sites

... loša ti je usporedba... octavia i bmw oba voze... a samo V1 detektira multanovu, Cobra ne... znači bmw protiv razbijene škode koja nije u voznom stanju... :lol:

 

Ahaa...ok da :lol:

 

jel ima kakva obrana za presretače ?

 

Ne! ( osim gledanja u retrovizore i oko sebe )

Link to comment
Share on other sites

Tiho,moze se iskljuciti pa nece pistati na nepotrebne glupostii

 

 

 

govorio sam za situaciju kad se pojave i u Zg K bandovi, oces ga onda moc isključit? Žišku? Onda najbolje odvojeno, iako ne sumljam da ovo sad spojeno i fino tunirano radi perfektno za Ka.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...