Jump to content

Pomoc tempomat


Recommended Posts

Dakle kupio sam ruckicu za tempomat na Allroad, skinuo ja klemu, i sve dole. stavim ruckicu ali nemam dodatnog konektora??? jel ga treba bit? jel na rucici ima onaj dio di je flat kabel.

Usput kad sam vratio sve nazad i spojio kleme popaile mi se lampice za abs, esp i nivelirung. svjetli hrpa lampica :D

 

ja sad oso kod susjeda on ima neku bezveznu dijagnostiku koja mu kaze da nes sa kodiranjem bla bla. E sad ko za vraga ja nemam svoj lap na kojem je VagCom

 

mene samo zanima za prvu ruku kako to rjesit i jel se smijem normalno vozit? auto normalno radi, volan isto, kocnice, gas sve sve.

 

 

Molim pomoc ako netko moze cim prije

 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Fali ti instalacija... A treba aktivirat tempomat preko VCDSa na dva mjesta koliko se sjećam. A ove lampice to ti je do kalibracije senzora kuta volana i senzora tlaka na pumpi ABSa. Trebalo bi ih iskalibrirat. Uzmi u obzir da ti ESP uopće trenutno ne radi. Za ABS nisam siguran.

 

Instalaciju nađi na ebayu. Oko 10-15 €...

Link to comment
Share on other sites

U audiju možeš kupit set za naknadnu ugradnju tempomata. Oko 100 € košta (možda malo više, jer se ipak radi o četri kruga) i u kompletu dobiješ ručicu i ožičenje.

 

Ovak ne znam jel samo ožičenje ima svoj broj... Budem bacio oko... :)

Link to comment
Share on other sites

daj broj, a ja cu mu sad poslat pm, samo pretpostavljam da covjek radi pa ono :D

 

btw di si ti nabavio kabel? da nije sad on miljon kuna jebem ga.

 

Ja sam to dobio sa ručicom volana ...napisao ti je Tihi tam na forumu ...šaljem PM

Link to comment
Share on other sites

imas mozda sliku kako izgleda? ,jer na golfu dode skupa s prstenom i samo se zamjeni s postojecom kodira i radi ,ništa netreba prespajat

 

To je tako na Golf 5 i novijima.

Na Golf 4 i starijima ide i instalacija.

 

 

To je to. ;)

To ti fali.

To ustekas tamo na rucicu i druge krajeve u konektore procesora motora.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...