Jump to content

obljepljivanje auta u foliju- pitanje


Recommended Posts

zanima me ona fora da auto obljepim u foliju. E sad jel ima neko ko to radi il da mi bar malo objasni u vezi toga. Zanima me cijena za smart cabrio. I kakve su nalje.. tipa jel ima da je ko metalic ili matirana... ja bi jednobojnu. i dal je kakva razlika u cijeni ?????????

 

tnx

Link to comment
Share on other sites

Meni su rekli za print na foliju + obljepljivanje, znači sve komplet - 3000kn. Tako da pretpostavljam da bi trebalo biti nešto jeftinije ako se ne printa odnosno ako ide samo folija (u nekoj boji).

 

E i ovo je "skuplja" varijanta, tj ta neka najkvalitetnija folija, jeftinija je 2400

 

Govorim za smart

Link to comment
Share on other sites

kod mene u firmi je 2.600 kn + pdv jeftinija varjanta obljevljivanja smarta, znači ne rastavlja se skoro ništa, i ljepi se folija sa printom, ove custom varjante ne radimo :)

 

koja je cijena za neki veci auto npr civic coupe? samo folija u nekoj boji i sto recimo kada pozelim skinuti foliju kako ce lak poslije izgledati

Link to comment
Share on other sites

sve cijene ovdje rečene su vam super, i koga god odabrali, biti će ok.

Pripadam onoj custom struji... gdje se sve skida, temeljito pere, i postavlja dio po dio, a ne cijeli bok, npr.... ali to u konačnici ispada skuplje....

Link to comment
Share on other sites

sve cijene ovdje rečene su vam super, i koga god odabrali, biti će ok.

Pripadam onoj custom struji... gdje se sve skida, temeljito pere, i postavlja dio po dio, a ne cijeli bok, npr.... ali to u konačnici ispada skuplje....

 

u prijevodu ti radiš onako kako treba ne fušerski posao

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...