Jump to content

ugradnja grijača u siceve


Recommended Posts

naime uzeo sam kožne siceve za svoj auto koji su nažalost bez grijača,sad mene zanima tko,gdje i kako može i zna ugraditi iste u siceve i pošto se kreću cijene :)

 

nebi htio metnuti sad siceve bez grijanja unutra da me žena ne odalami :doh::doh:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sebi mislio napraviti grijanje te masažu siceva, doduše ne kožnih već običnih (platnenih).

 

Naime planiram kupiti u kojem već trgovačkom centru one presvlake za grijanjem/masažom, rastaviti ih te povaditi sve mehaničke dijelove, sve to povađeno fiksirati ispod original sica (ukoliko je isto moguće a da se ne moraju šavovi rasparati pa ponovo šivati), struju spojiti zasebno te prekidač negdje elegantno provesti da mi je na dohvat ruke i to bi to trebalo biti (barem u teoriji).

Link to comment
Share on other sites

budi muško i odtrpi, a ženi kaži ak nemože odtrpit nek si nosi jastučić za guzu, tak sam ja napravio kad sam stavio abarthove siceve u brava.

 

ali moram priznat da mi se uopće ne sviđaju kožni sicevi, taman da imaju i grijanje, jedino što lijepo izgledaju

Link to comment
Share on other sites

Da, i malo poboljšava to grijanje probavu :lol: :lol:

 

Meni je to ok nekad, kad je neznam fuuuul zima ili si mokar, ili naprosto ako je koža u autu onda prvih 5-10min po zimi mora biti. Al ovako inače i koža i to, ništa bez čega se nemože, eto jedino izgleda ljepše i lakše se čisti, ali ovo ostalo...

Link to comment
Share on other sites

hehe,neznam,ja sam to htio pa ako nekaj neće pasati fino prodam na proljeće i uzmem od editiona siceve koji su platneni ;)

 

znači oem instalaciju imam,tak da nebu nikakva kemija,samo da mi to netko ima za odraditi ;) ,sic otvoriti ili kak već ide,ubaciti grijače i zatvoriti to ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na svom autu to ugrađivao, ali original i svu original instalaciju nabavio + novu klimu koja ima regulaciju grijanja siceva. Skup sport...

 

Na lijevoj strani se nekad i koristi, al na mojoj nikad! I preporučio bi da se ne koristi za dobrobit potomstva :D

 

Imas volan na desnoj strani? :cool:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...