Jump to content

Preporuka: Limar & autolakirer


Sunstorm

Recommended Posts

Dakle, trebao bi na svom i na autu od žene napraviti par sitnica, ništa specijalno pa jel ima netko da radi kvalitetno (pod time mislim da mi ne ofarba auto u 20 različitih nijansi i tvrdi da je sve to super :lol:) i da radi za normalnu cijenu, u zagrebu... Još bolje ako je netko sa foruma, pa neka si zaradi neku pinku.

 

Hvala...

Link to comment
Share on other sites

da neotvaram novi topic, kolko cca kosta lakiranje G4 variant, cijeli auto osim krova? normalna bijela boja, bez popravljanja limarije, znaci priprema, lakiranje u komori?

 

 

...ako se ne varam od 500kn pa na gore su cijene, ovisi o majstoru, po elementu.. Znaci, blatobran, hauba, itd....

Link to comment
Share on other sites

pa zar nisi ti već lakirao pežoa cijelog? što je tom majstoru za zamjeriti?

 

ja ću otić do Brbe kod foruma, trebam sanirati neki mali udes s jednom babom koja me napucala

 

Jesam, nedavno me zenska pogodila na semaforu odozada, nije strasno, treba malo zavariti zadnji branik i polakirati ga...

 

A sto se tice ovog, daleko je, nezgodno mi je radi prijevoza, a i nije bas jeftin...

 

Kakav je brba?

Link to comment
Share on other sites

Kolko kosta u OS lakiranje prednjeg branika perlaefekt u komori da je boja pogodjena i fino zaliven bazom

 

i po mogućnosti da nema crta od šmirgla i prašine.. :)

 

gdje god sam gledao radove od tih lakirera, samo za jedan rad od nekog lakirera iz rijeke, dosta je poznat, ali ne mogu se sjetit imena, može se reć da je jakoo dobro izlakirao auto.. radi se od bmw 535d..

Link to comment
Share on other sites

i po mogućnosti da nema crta od šmirgla i prašine.. :)

 

gdje god sam gledao radove od tih lakirera, samo za jedan rad od nekog lakirera iz rijeke, dosta je poznat, ali ne mogu se sjetit imena, može se reć da je jakoo dobro izlakirao auto.. radi se od bmw 535d..

 

pa ja fino kazem, bez 1000kn nema nista isto kao ni komplet lakiranja bez 1500 eura

 

a ovo po 100 eur pa kao original,slazem se jedino sa onim da svatko ima drugacije kriterije :D

 

Evo, prijatelj iz bosne je izlakirao jos prije godinu g5 GTI crni komplet u istu boju za 700 eur mislim i u tome i pragovi i donji lipovi koji inace nisu lakirani

 

I to je po meni ispala tolka katastrofa da to nije normalno, na nekim djelovima na suncu izgleda flekav, nije opce dobro zaliven bazom, narancina kora skoro zamucen lak po lukovima blatobrana itd

 

I da, auto iznutra je sa jednom tonom prasine kao da je brusen otvorenih prozora. ja bih se propucao a on kaze da je to sve dobro i to se malo isploira i da je ionak mislio kemijsko radit:lol:

Link to comment
Share on other sites

sve zavisi kakav auto i koliko love itd itd.. normalno da na mom puntu npr. 95. godište nebi gledao prašinu itd, oper da nema previše, al tih par propusta me nebi smetalo, samo da je priprema ok, i da ne procvjeta za pola godine..

 

ali na nekom skupljem auto kad se sfuša onda je to ružno.. jer auto na prvi dojam kad loše izgleda možeš ga jebat..

Link to comment
Share on other sites

Ja bih prije prešao preko SITNIH nedostataka prilikom preuzimanja auta, ako dobim poštenu garanciju da se neče ljuštit bezbojni...

 

Što su meni lakirali je bilo uredu ali nakon X vremena se počeo ljuštit bezbojni, i to na zadnjem dijelu auta (razumio bi još prednji branik, haubu od kamenčića itd., ijako nije ni to uredu)

Link to comment
Share on other sites

i po mogućnosti da nema crta od šmirgla i prašine.. :)

 

gdje god sam gledao radove od tih lakirera, samo za jedan rad od nekog lakirera iz rijeke, dosta je poznat, ali ne mogu se sjetit imena, može se reć da je jakoo dobro izlakirao auto.. radi se od bmw 535d..

 

misliš na tamno sivog 535d? nešto je bilo lakirano da, i mislim da je sve pogođeno skroz, to je radio čini mi se zaneli iz rijeke...

 

meni je ml-a radio jedan drugi u ri i isto je super bio napravio.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...