Jump to content

čistač dizel dizni


Recommended Posts

kvaliteta naše nafte je dobra ma šta god mi mislili...druga stvar je šta prtljaju po pumpama...stari od žene je neki inspektor kontrolor u Ini i baš se bavi tim sranjima...kvaliteta goriva zadovoljava sve standarde...uveli su strog nadzor na pumpama i gorivo je u večini rusko a ne više iz Libije...mali dio šta Ina vadi sama po Hr i po raznim državama di ima koncesije...Tifon više ne uvozi austrijsko gorivo nego ga pune u Bakru di i dobar dio privatnika puni pošto im je neispativo uzimat gorivo vani...

Link to comment
Share on other sites

ja sam to probao na starom dizlo motoru bez ikakvih poboljšanja.

 

Mislim da bi ti bilo jeftinije i pametnije umjesto tih novaca koje ces dat za tu teku®cinu provozat se 50, 100 km po nekoj brzoj cesti il autoputu da se motor progrije kako spada i iscisti cađu iz sebe.

Link to comment
Share on other sites

kvaliteta naše nafte je dobra ma šta god mi mislili...druga stvar je šta prtljaju po pumpama...stari od žene je neki inspektor kontrolor u Ini i baš se bavi tim sranjima...kvaliteta goriva zadovoljava sve standarde...uveli su strog nadzor na pumpama i gorivo je u večini rusko a ne više iz Libije...mali dio šta Ina vadi sama po Hr i po raznim državama di ima koncesije...Tifon više ne uvozi austrijsko gorivo nego ga pune u Bakru di i dobar dio privatnika puni pošto im je neispativo uzimat gorivo vani...

 

 

Moze stari prtljat sta god zeli, kad auto natocim u it osjetim razliku, bas me zanima dali se talijanima cepe egr ventili i slicno....

Na kamionu imamo filter nafte i neki bog koji skuplja vodu, prije par godina kamion je upalio neku lampicu i nije htio upaliti vise.Dosli decki iz Benussija, skinuli taj filter ili kako se vec zove i unutra 2/3 vode 1/3 nafte.

 

Ozy puno ljudi hvale ovo http://www.sintoflon.com/prodotti/automotive-additivi-dieselclean/

Edited by robert
Link to comment
Share on other sites

Moze stari prtljat sta god zeli, kad auto natocim u it osjetim razliku, bas me zanima dali se talijanima cepe egr ventili i slicno....

Na kamionu imamo filter nafte i neki bog koji skuplja vodu, prije par godina kamion je upalio neku lampicu i nije htio upaliti vise.Dosli decki iz Benussija, skinuli taj filter ili kako se vec zove i unutra 2/3 vode 1/3 nafte.

 

Ozy puno ljudi hvale ovo http://www.sintoflon.com/prodotti/automotive-additivi-dieselclean/

 

nitko nije rekao da je u italiji gorivo bolje, ili u austriji ili u njemackoj. ali izmedju pumpi u hrvatskoj NEMA razlike.

Link to comment
Share on other sites

Sintoflon, da, definitivno moja preporuka... po meni jedino kaj valja i jedino što bi preporučila... ;)

(edit:probala sam na benzincu samo, ne znam za dizela, al na mom autu jedino što je pomoglo)

Edited by Nicol
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

I mene zanima ta informacija... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ja sam koristio neko sredstvo iz Tas-a, baš danas idem tam pa napišem...

 

ja sam to stvaio svakih tipa 5000 km u pun rezervoar na BMW-u i uvijek mi je ljepše radio auto ...

 

na astri neću išta stavljat jerbo je pod garancijom pa me i strah ...

Link to comment
Share on other sites

ja sam davnih dana koristio neki aditiv za ciscenje od castrola.prodavao se u pevecu (samo tam sam ga jos naso)...mirniji rad TDIa i manje je dimio...a znas mog ex golfa ..

 

zanima me kad ovo citam dal je to i za PD TDI ??

Link to comment
Share on other sites

ja sam davnih dana koristio neki aditiv za ciscenje od castrola.prodavao se u pevecu (samo tam sam ga jos naso)...mirniji rad TDIa i manje je dimio.

 

Castrol TDA ?

 

 

Nema ga vise nigdje za naci... Ako ga se i nadje, cijena je bezobrazno skupa... :doh:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...