Jump to content

1.5 dci i loža?


Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

q7 3.0tdi 2009

v10 tdi touareg

3.0d x5,

320cdi

jtd

 

ja sam te aute vidio na lozu da se voze prek 50k i nikad problema

 

Baš. Dok sam ja vozio Pola dizela sam non stop točio ložu tamo na voltinom i uredno bi taxisti dolazili sa tada novim A6 3.0TDIevima, X5tice i sl. "skuplji" auti..

Link to comment
Share on other sites

ne znam, meni frend staru regatu na lozu vozio do 380.000km pa je prodao :D

 

sad vozi bravu 1.9td 100ks, vec cca 50.000km na lozu, bez beda...

 

samo ne liva odmah, pusti u kanti da malo odstoji, pretpostavljam da prljavstina legne...

Link to comment
Share on other sites

I mi bi u evropu , pa nismo nego za balkan s takvim razmisljabjima dok fod kradete i muljate nece nam.ukuono kao drustvu bit bolhe, doj tvoja god tvoja susjeda frizerka po ulici sisa ljude na crno tvoja sestra frizerka nece imati poso

 

tvoja sestra frizerka je onda nesposobna:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Oprosti sto nisam odgojen tako da kradem lazem i muljam mozda je to vama snalazenje ili kao nemozete drugacije ali ja rade idem ojesice nego da potkradam al ono mozda ste se ugledali na nase politicare pa vam jr oprosteno. monkey see monkey do

 

Ti si se baš sa filmićima sa ROL-a pokazao...:P:D

Link to comment
Share on other sites

Radio sam u INA laboratoriju (Zagreb,Lovinčićeva bb) analizu goriva iz 2 auta 1.5 dci 85ks na kojima je došlo do kvara pumpe i diza (kilometraža je bila ispod 20 000km). Količina sumpora izmjerena u uzorku goriva prema metodi HRN EN ISO 20884 bila je 750 i 430 mg/kg (za Eurodiesel je bila max. dozvoljena 50 mg/kg). Gorivo je bilo "običan" diesel,ložak je ista stvar. Meni je to dovoljna potvrda o utjecaju sumpora u ovakvom gorivu na sistem ubrizgavanja. Sve ostalo su bapske priče i pokvareni telefoni.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...