Jump to content

Riknula lamela


Recommended Posts

u današnje vrijeme orginal uzmi neće te izać skuplje skoro ništa al ,zato ćeš dobit garanciju na rad i djelove 2 godine naravno ako slažeš u ovlaštenom servisu dođi u porsche na slavonskoj pa ti napravimo ponudu pa ti vidi šta ti se isplati

Link to comment
Share on other sites

koja je razlika kupio kupim original ili u nekoj trgovini sachs ili luk?

kada sam na autu mjenjao, original lamela i korpa su bile sachs, usporedjivao sam novu i original, "na oko" mi identicno mi izgledaju

pero jel i zamasnjaci ulaze u tu akciju? :)

Link to comment
Share on other sites

kad uračunaš da će ti netko za ruke uzet parsto kn, isapdne povoljno u ovlaštenom, + garancija na rad.

 

 

whateva... da ne postoji ta glupa politika gubljenja garancije(za nove aute) i zastrašivanja ljudi koju vode ovlašteni servisi i time štite svoje dupe... 90% ljudi nebi uopće servisiralo kod njih...

 

garanciju na rad i na dijelove ti da svaki servis koji nije po principu deda ima grabu i radnike, il štef menjam ti cincilator...

 

 

...da ti ovlašteni servisi nekaj vrede(svaka čast iznimkama), nebi ljudi odmah nakon isteka garancije mjenjali servis...

 

iz vlastitog iskustva, a i iz ostalih izvora, još niti jednu pohvalnu nisam čul na račun ovlaštenog servisa... jedino na pojedinca u tom ovlaštenom servisu, koji naravno bude jeban u mozak od strane šefa, jer oće zapravo i pomoći i otklonit neku grešku ili kvar...:doh::doh::doh:

Edited by 2High
Link to comment
Share on other sites

ZAK Karlovac je vrhunski, i po radu, ljubaznosti, cijeni :) tak da...

 

i razumijem u potpunosti zasto se gubi garancija ak ne servisiras kod njih... svasta ti lokalni stef moze ujebat, pa da oni mijenjaju đabe, zasto i bi....

 

ne kazem da su svi "fuseri" losi , dapace, i ja delam sve ne vezano za elektroniku kod Daca, i vise nikom drugom ne vozim :)

Link to comment
Share on other sites

koja je razlika kupio kupim original ili u nekoj trgovini sachs ili luk?

kada sam na autu mjenjao, original lamela i korpa su bile sachs, usporedjivao sam novu i original, "na oko" mi identicno mi izgledaju

pero jel i zamasnjaci ulaze u tu akciju? :)

 

mislim da ne ,al provjerit ću :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

whateva... da ne postoji ta glupa politika gubljenja garancije(za nove aute) i zastrašivanja ljudi koju vode ovlašteni servisi i time štite svoje dupe... 90% ljudi nebi uopće servisiralo kod njih...

 

garanciju na rad i na dijelove ti da svaki servis koji nije po principu deda ima grabu i radnike, il štef menjam ti cincilator...

 

 

...da ti ovlašteni servisi nekaj vrede(svaka čast iznimkama), nebi ljudi odmah nakon isteka garancije mjenjali servis...

 

iz vlastitog iskustva, a i iz ostalih izvora, još niti jednu pohvalnu nisam čul na račun ovlaštenog servisa... jedino na pojedinca u tom ovlaštenom servisu, koji naravno bude jeban u mozak od strane šefa, jer oće zapravo i pomoći i otklonit neku grešku ili kvar...:doh::doh::doh:

 

ja sam servisirao auto u Zubaku i mogu samo pohvaliti cijeli servis, prijem, apsolutno sve...

uvijek su mi izisli u susret koliko je to moguce, otklonili kvar ako ga je bilo, pokazali u cemu je problem, odveli me do dizalice i uperili prstom u cemu je problem...

jedina zamjerka je cijena servisa koju vise nisam mogao podnositi...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...