Jump to content

reparacija getriba


JosipZG

Recommended Posts

sveta nedelja ako je automatik, ili planinska zagreb ako je rucni mjenjac:thumbsup:

 

Boris (planinska) rijetko kad koristi nove dijelove nego krpa sa polovnim iz drugih getriba, pa po nekoliko puta ponavlja posao. Uglavnom cesto puta ima reklamacije. Pa ti skidaj i stavljaj getribu 2-3 puta.

Link to comment
Share on other sites

nama je ovaj n aplaninskoj napravio sranje sa šperom u mazdi, toliko je stego lezajeve da se jedva vrtio kardan, i veli ako ce "pjevat" skini i donesi nazad, nije se culo da pjeva ali nakon par sto km propjevoi odnjeli kad ono spaljeno sve unutra i osovina i tanjur i sve. davor kupio novo sve i sad je sklopio pa se malo lakse vrti ali nije da je lagano i to mi se ne dopada

Link to comment
Share on other sites

Ako je automatska, decko u gornjem vrapcu, izvrsno radi, fer cijene, sve se da dogovoriti...

 

Bio s vise auta kod njega sve 5, samo moras se naruciti, ima dosta posla...

 

Inace doktor za americka vozila...

 

mirza to je perjavica a ne gornje vrapce!

 

jedino ako se preselio na gornje vrapce ;)

Link to comment
Share on other sites

Koliko odprilike košta reparacija automatske getribe?

 

Znam da manualna ide od 2500-5000 kuna. Frend je prije 20 dana radio kod nekog lika na staroj karlovačkoj tj. na samom početku na remetincu. Pre zadovoljan. Na golfu 4 platio oko 2500kn. S tim da je drugi majstor skidao i vraćo nazad.

Link to comment
Share on other sites

Koliko odprilike košta reparacija automatske getribe?

 

Znam da manualna ide od 2500-5000 kuna. Frend je prije 20 dana radio kod nekog lika na staroj karlovačkoj tj. na samom početku na remetincu. Pre zadovoljan. Na golfu 4 platio oko 2500kn. S tim da je drugi majstor skidao i vraćo nazad.

 

Cca 1000 eur da sve bude kak spada.

Link to comment
Share on other sites

Nije bas... Pa kakva to reparacija mora bit za 3000 eur?? Za te novce kupim i drugi motor skup s getribom....

 

 

Jesi kad reparirao (ili cuo da je neko reparirao) koju automatsku getribu od A6 Tdi quattro? Iznenadio bi se kakve su to cifre.

Vani im se cijena krece izmedju 1200€ i 2000€ polovne, ovisno o kilometrazi.

Link to comment
Share on other sites

Meni je neki kod frajer u ulici Livadarski put kod Heinzelove napravio kurac od posla s rucnom getribom na 307ici... Zujala je i rostala od kad je montirana na auto. Rijesio novom getribom.

 

Tako da ja osobno tamo sigurno ne bi opet isao.

Link to comment
Share on other sites

Ovisi kaj ti je s mjenjačem, ja imam bar jedan jedno na reparaturi (audijev), u svakom slučaju ide ti set gumica 250€, dihtung kartera 200kn i ulje.Najčešći kvar kod audijevih mjenjača je pucanje osovine i tada imaš samo treću brzinu, osovina ti je 250€.

Link to comment
Share on other sites

Ako je automatska getriba, Vinkovci. Najjači je, i postoje dvije cijene - sa rabljenim dijelovima da sve funkcionira i radi, ali bez garancije i sve novo sa garancijom!

 

U Zagrebu je pokupi, i kada je završi, u Zagreb ti je vrati! Ako si zainteresiran, nazovi me.

Link to comment
Share on other sites

Jesi kad reparirao (ili cuo da je neko reparirao) koju automatsku getribu od A6 Tdi quattro? Iznenadio bi se kakve su to cifre.

Vani im se cijena krece izmedju 1200€ i 2000€ polovne, ovisno o kilometrazi.

 

za x5 3.0d frend platio 30kkn i još je moro svoju staru dat

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...