Jump to content

Predstavljanje nove sezone utrka Formule 1 i predstavljanje Kreator Racing Team-a


vjeko

Recommended Posts

Kreator grupa je ekskluzivni vlasnik prava za prijenos utrka Formule 1 u Hrvatskoj. I ove sezone ljubitelji oktanskog sporta moći će preko lokalnih TV postaja pratiti uzbudljive utrke bolida F1. Uz atraktivnu Renatu Sopek gledatelje u 2012. godini očekuju novi komentatori čiji će renome i stručnost praćenje utrka Formule 1 dovesti na još viši nivo.

 

Uz predstavljanje novih lica koja će komentirati utrke Formule 1, predstavit će i projekt "Kreator Racing team", čiji je cilj biti razvijanje auto-moto sporta u Hrvatskoj i odgajanje novih generacija vozača. Boje Kreatora ove sezone branit će Kristijan Habulin, Max Herendić i Damian Sekulić.

Na konferenciji za medije novinarima će se obratiti:

 

• Renata Sopek, zaštitno lice utrka Formule 1 u Hrvatskoj

• Davorin Štetner, direktor Kreator grupe

• Novi tim komentatora uz glavno komentatorsko iznenađenje

 

Predstavljanje nove sezone F1 i novog projekta Kreator Racing Team održati će se 9.3.2012. s početkom u 11:00, a prijenos uživo biti će preko NET TV-a te na ostalim TV postajama koje sudjeluju u prijenosu utrka F1. Live stream predstavljanja biti će na portalu http://www.gp1.hr

 

Ukoliko možete pratite nas sutra od 11:00. :)

Link to comment
Share on other sites

j000000000000j ne renata sopekkkkkkkkk :///// zbljuv nemrem ju vidit kad onak inteligentno pročita kaj mora pitat jergovica....

jel ju bar ovaj štetner šerafi tak da mi bude lakse zakaj je ona tam,

Edited by Noci_jr
Link to comment
Share on other sites

Jel to Blažićko dolati na mjesto komentatora!?!? :D

 

Neka Sopekice, barem se zna pripremiti za svoj posao za razliku od većine voditelja/ica. A to što je ne možete vidjeti možda znači da ste gay!!!!!!!!!!!!! Buahahahaha :D

Link to comment
Share on other sites

Jel to Blažićko dolati na mjesto komentatora!?!? :D

 

Neka Sopekice, barem se zna pripremiti za svoj posao za razliku od većine voditelja/ica. A to što je ne možete vidjeti možda znači da ste gay!!!!!!!!!!!!! Buahahahaha :D

 

a mozda imamo ukusa?

Link to comment
Share on other sites

Jergovic vise nije u igri, a kaj se tice njega i Stetnera to je duga prica i Stetner je demantirao njegove izjave. On novce uredno vraca uz kamatu od 14%, a razlaz nije bio zbog toga vec zbog toga sto je Jergovic trazio vise nego duplo veci honorar za ovu sezonu. Vjerujte mi jako dobro je bio placen i za proslu.

Novi komentator ce bti sutra predstavljen :)

 

Kaj se tice b.neta ovih dana se obavljaju pregovori s njima. :)

Link to comment
Share on other sites

da jergovic ne valja..... svasta !:(

a tako nam i treba. amerikanci ga traze, a za nas nista ne zna. u ovoj hrvatskoj treba zaravnati sve sto štrči. zato pametni ljudi i odlaze.

Edited by Duje
Link to comment
Share on other sites

da jergovic ne valja..... svasta !:(

a tako nam i treba. amerikanci ga traze, a za nas nista ne zna. u ovoj hrvatskoj treba zaravnati sve sto štrči. zato pametni ljudi i odlaze.

 

po onome kaj prica nezna puno o tehnici, mozda je dobar kao neki menager ili kaj ja znam

Link to comment
Share on other sites

da jergovic ne valja..... svasta !:(

a tako nam i treba. amerikanci ga traze, a za nas nista ne zna. u ovoj hrvatskoj treba zaravnati sve sto štrči. zato pametni ljudi i odlaze.

 

Potpis:thumbsup:

 

Čovijek je davao masu informacija što drugi nebude...ali trebali su staviti nekoga dodatno da malo podigne atmosferu gledanja,nekog srčanog komentatora

Link to comment
Share on other sites

Blažičko i Novak su meni uvijek bili ok kombinacija za F1. :)

 

A možeš se i uvijek dobro nasmijati s njima.. :D

 

Jergović ponekad naporan ali ok lik. A ove njihove privatno-poslovne kombe jbg tipično hrvatski..

Link to comment
Share on other sites

Čovijek je davao masu informacija što drugi nebude...ali trebali su staviti nekoga dodatno da malo podigne atmosferu gledanja,nekog srčanog komentatora

 

Blažičko i Novak su meni uvijek bili ok kombinacija za F1. :)

 

A možeš se i uvijek dobro nasmijati s njima.. :D

 

Jergović ponekad naporan ali ok lik. A ove njihove privatno-poslovne kombe jbg tipično hrvatski..

 

Slažem se sa dečkima. Meni, neukom, je bilo čak i interesantno za poslušat neke njegove izjave. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

da jergovic ne valja..... svasta !:(

a tako nam i treba. amerikanci ga traze, a za nas nista ne zna. u ovoj hrvatskoj treba zaravnati sve sto štrči. zato pametni ljudi i odlaze.

koji to amerikanci i za sto? zasto nije kod njih?

 

pokusava biti Mamić u motorportu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...