Jump to content

Torba za preparate


Recommended Posts

ovako tražim si neku torbu za prtljažnik, gledao sam od meguirsa i dodojuica ali su one nekako plitke i široke, tj ove boce kaj imam su dosta visoke, dalje sam gledao po ebayu, ili su preogromne ili su dobre pa ne šipaju hahaha :D

 

zanima me gdje bih mogao kod nas pogledati za takve torbe, poželjno da imaju čičak da se fiksiraju...

unaprijed hvala! :cice:

Link to comment
Share on other sites

Case logic ato-10

dodje cca 70kn, prejebena je. imas dolje cicak i elasticne gurtne s kukicama gore. mozes stavit uz straznju klupu ili sa strane. oni najveci sprejevi nece izletit, ima gro mjesta za sve gluposti ;)

 

di se to moze kupit?

Link to comment
Share on other sites

Case logic ato-10

dodje cca 70kn, prejebena je. imas dolje cicak i elasticne gurtne s kukicama gore. mozes stavit uz straznju klupu ili sa strane. oni najveci sprejevi nece izletit, ima gro mjesta za sve gluposti ;)

 

Potpis na ovo, mi smo ih dijelili besplatno uz 5L Valvoline ulja prije par godina i imam je u Cliu. Odlična je!

 

270720081342.jpg

Link to comment
Share on other sites

meq je kockasta i taman je

 

one veće boce vire van, vidio kod srećka :)

 

19,99 kn u Bauhausu ima plastična preklopiva kašeta, stane hrpa toga a u gepeku možeš učvrstit s onim rasteznim gurtnama koje su isto tako par kn tamo

 

tnx budem to pogledao...

Link to comment
Share on other sites

19,99 kn u Bauhausu ima plastična preklopiva kašeta, stane hrpa toga a u gepeku možeš učvrstit s onim rasteznim gurtnama koje su isto tako par kn tamo

 

Ja sam isto uzel takvu košaru, samo veću. Brijem da je košara za veš :lol:

Provuko rastezljivu gurtnu i zakačio s kukicama da ne leta po gepeku i odlično mi je to :thumbsup:

Stane sve kaj mi treba i ne treba... a uvijek imam pun gepek sranja savkojakog :rofl:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Case logic ato-10

dodje cca 70kn, prejebena je. imas dolje cicak i elasticne gurtne s kukicama gore. mozes stavit uz straznju klupu ili sa strane. oni najveci sprejevi nece izletit, ima gro mjesta za sve gluposti ;)

 

Prošlo vremena od ovoga ali gdje se može kupiti kod nas?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@nOp

Sorry nisam vidio post.. Svoju sam uzeo u svijetu medija na krizanju marticeve i bauerove, al to je bilo prije par godina i ne znam da li ima jos uvijek u ponudi.. Zgrabi ovu s njuskala ;)

Edited by malawi
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...