Jump to content

Gdje kupiti auto tepihe?


Gabre

Recommended Posts

Mirza, da li se moze napraviti kompletna podnica u autu...radi se o g klasi (kratkoj)... Inace pod je gumeni ali je ispucao pa bi to sve pretapicirao

 

Moze se napravit, samo neznam koliko ti je to isplativo... Podnica je oko 1500 kn - po meni skupo...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Rene...za Astru G (3v) komplet tepiha trebam, da budu onako teški/gusti/debeli ko bolji tvornički...skroz crni, ne trebaju biti šavovi u bojama itd. Koliko para?

 

Javim ti sutra, nisam u firmi više. ;)

 

Ali cijena ti je tu negdje kao i ovi. Marek je samo zaboravio napomenuti da želi čepove.

 

Svi su teški. :D

 

Imamo cca 35-45 različitih uzoraka tkanine. Ovaj uzorak je "Elegant".

Link to comment
Share on other sites

čekaj malo, pa daj rene onda i meni pošalji cijenu za prednja dva, neki kvalitetniji materijal, crne čisto, sa rupama za čepove ( imam doma original cijeli set čepova) samo trebam rupe probušene...

Link to comment
Share on other sites

Moze, one ko za z3 sto si mi nabavio.."perverzne" hehe

 

i ako mozes provjeri dal moze se kupiti jedan gumeni(vozacev) za zimu :D

 

Teško, ali budem pitao.

 

čekaj malo, pa daj rene onda i meni pošalji cijenu za prednja dva, neki kvalitetniji materijal, crne čisto, sa rupama za čepove ( imam doma original cijeli set čepova) samo trebam rupe probušene...

 

Ostavi mi podatke o autu, ali mislim da ti je bolje sva četiri kupiti jer je razlika u cijeni 50-60kn vjerojatno.

 

Daj, ako ti nije problem, dođi u dućan, imamo tamo uzorke pa si odabereš koji želiš. Meni osobno je najbolji ovaj koji je marek uzeo, ali ukusi...

Link to comment
Share on other sites

u Varaždinu rade točno za tipove vozila, cijena isto stotinjak kn....

ja neznam jer kupujem u ludbregu prek druge ruke pa mi isto ispadne bagatela, bira se uzorak boje i boja obruba.....sve custom

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...