Jump to content

Gdje kupiti auto tepihe?


Gabre

Recommended Posts

ovako,

 

zvao Seat, nemaju...

 

pa da vidim s vama gdje bi se dalo kupit bolje tepihe po mjeri da mi pašu ko original, i da im se stave čepovi oni za učvršćenje u pod?

 

poželjno da je donja strana onako lagano kao gumirana...

 

ili ako netko zna za neki dobar site vani pa da naručim eventualno, ali to mi se ne da bez da prije mogu vidjeti kako izgleda proizvod..

Link to comment
Share on other sites

baš sam ih zvao maloprije lol,

 

rade do 2, možda stignem se zaletit do njih da vidim kakvih imaju jer se čekaju i rade po narudžbi..

 

ne znam koju kombinaciju boja da uzmem, srebrni auto, unutra su svijetlo sivi sicevi i obloge na vratima, tabla crna...

 

čak se mislim uzet neke tamno sive možda... ili crne sa tamno sivim obrubom, pa da ubace logo možda na rub Seat :D

Link to comment
Share on other sites

Mene su ispali 250kn prosle godine, crni s crnim rubom... Imaju vise vrsta, tak da ti je najbolje otici tamo i na licu mjesta izabrati.. One jeftinije "mucaste" nemoj niti gledati, jer su katastrofa sto se tice odrzavanja...

 

btw. tocno im daj model, godinu i facelift je, nije, jer su meni napravili prema sedan modelu, pa sam cekao jos jedan dan i opet dolazio kod njih....

Link to comment
Share on other sites

Mene su ispali 250kn prosle godine, crni s crnim rubom... Imaju vise vrsta, tak da ti je najbolje otici tamo i na licu mjesta izabrati.. One jeftinije "mucaste" nemoj niti gledati, jer su katastrofa sto se tice odrzavanja...

 

btw. tocno im daj model, godinu i facelift je, nije, jer su meni napravili prema sedan modelu, pa sam cekao jos jedan dan i opet dolazio kod njih....

 

Upravo tako. Imamo puno uzoraka, najbolje je da dođete kod nas/njih i odaberete šta želite.

Link to comment
Share on other sites

Mirza, da li se moze napraviti kompletna podnica u autu...radi se o g klasi (kratkoj)... Inace pod je gumeni ali je ispucao pa bi to sve pretapicirao

 

Ako prilozis orginal podnicu, moglo bi se po njoj naptavit...

Jos ti javim detaljno...

Link to comment
Share on other sites

kako je ovo moguće ostvariti?? išao bih u 5-6 mjesecu vjerojatno tamo po tepihe pa da znam :)

 

Saznaj kako ti se zove uzorak koji želiš, javi mi i kroz par dana ih imamo u dućanu.

 

I mi u dućanu imamo njihove uzorke tako da možeš i direktno k nama doći.

Link to comment
Share on other sites

Saznaj kako ti se zove uzorak koji želiš, javi mi i kroz par dana ih imamo u dućanu.

 

I mi u dućanu imamo njihove uzorke tako da možeš i direktno k nama doći.

 

Odlično tnx, onda se vidimo kad dobijem nešto para za rođendan :D

Link to comment
Share on other sites

Evo ja sam uzeo moje prije god i pol tu http://www.slit.hr/ i još su tip top...mogućnost biranja puno kombinacija boje tepiha i obruba...dolje prskana guma da se ne kliže i zadebljanje na vozačkom kod pete naravno...120kn sam ja platio 2 kom ona što u preludu idu vulgaris dugačka....na Ksaveru se nalazi trgovina...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...