Jump to content

T: Gdje servisirati Mazdu??


HCC-R

Recommended Posts

Istekla mi je garancija za mazdu 3 i lud sam više od ovlaštenih u Zagrebu. Katastrofa su, imao sam dosta lošeg iskustva.

Treba mi pouzdan mehaničar koji stoji iza svoga posla a ne da moram stajati kraj njega i gledat šta radi.

 

Znači trebam sad napravit redovni na 100k i onda mi ide veliki servis a ne pada mi na pamet onim šupcima to platit, pa ako netko ima nekoga ozbiljnog mehaničara za preporučit da ne idem na blef tražit po netu bio bi zahvalan.

 

hvala...

Link to comment
Share on other sites

Dacho & Ira?

 

Upraf tak :D....

 

A to sto ti nitko nece raditi veliki servis u fusu je i opravdano, jer su se znala dogadjati sranja, a kad je odradjeno u ovlastenom servisu, onda on i snosi odgovornost za sve to.....

Link to comment
Share on other sites

Upraf tak :D....

 

A to sto ti nitko nece raditi veliki servis u fusu je i opravdano, jer su se znala dogadjati sranja, a kad je odradjeno u ovlastenom servisu, onda on i snosi odgovornost za sve to.....

 

Hm mozda sam se krivo izrazio al htio sam reć da mi ne pada na pamet auto vozit u ovlašteni na veliki servis, bar ne u hrv. jednostavno nemam više poverenja u njih. A pogotovo bivši molydonov ovlašteni servis.

 

To da snose odgovornost sam osjetio na vlastitom novčaniku, na 60 tkm su mi u molydonu radili redovni servis. naplatili su mi zamjenu filtera goriva i nadoljevanje nekog aditiva za ispušne plinove ( zaboravio sam kako se to točno zove), uglavnom na nekih 80 tkm mi je auto samo odjednom počeo sa izbacivanjem u safe mod. ugasim auto, ponovno upalim i čim pređem 40-50 kmh dalje neide. I nakon što mi je auto proveo 2-3 tjedna po ovlaštenim servisima od jurkovića do Auto karla u sesvetama, skužili su da je filter goriva prva ugradnja iz 2007. (molydon naplatio oko 600kn filter + zamjenu), da nema ni kapi aditiva u tom filteru ili kako se već zove (molydon naplatio nadopunjavanje). i onda su opet to sve fino naplatili u auto karlu + tih par dana rada koliko je auto proveo kod njih + sva 4 grijača. To se sve dogodilo oko mjesec i pol nakon isteka garancije, a molydon je prije toga izgubio licencu za mazdu, tako da su me fino oprali i sve sam morao platiti jer nisam imao izbora u tom trenutku :) .

 

To je ukratko da ne pričam sve sta sam doživio od toga da su mi znali napravit po 50-100km dok je auto na običnom redovnom servisu uz opravdanje da je bio na probi haha. kaos.

 

http://www.automehanicar.hr/ Ovo je servis o kojem pričate ili???

Link to comment
Share on other sites

Molydon je bio posebna prica, tam sam se i ja jednom opekao i nisam vise kod njih dolazio..... od ostalih, bio sam u Jurkovicu i Habulinu i s oba sam bio zadovoljan :D

 

Staru mazdu furam kod Dache u http://www.automehanicar.hr i s njima sam isto zadovoljan.... Dacho ti je na forumu, a cini mi se i Ira..... a i Kiki ti je tu :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...